Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

2016 Model En İyi Akıllı Telefonlar

2016 Model En İyi Akıllı Telefonlar

2016 yıllına  bir çok teknolojik gelişme ile başladık ve bu teknolojik gelişmeleri mümkün mertebe sizlere teknoloji haberleri kategorimizde siz değerli okuyucularımızla paylaşmış olduk.

Bu yıl teknolojinin önde gelen akıllı telefon üreticileri tüm kozlarını oynadılar 2016 yılı akıllı telefon dünyasında büyük çekişmelere sahne oldu bizde bu anlamada  bu yıl içerisinde tanıtılmış olan en iyi akıllı telefon modelleriniz sizlere sunacağız.

s7
Samsung Galaxy S7

Ülkemizde bu yıl satışa sunulmuş olan Galaxy S7 modeli 2016 yıllının en iddialı modellerin başında geldi.Kısıca Galaxy S7’den bahsetmek gerekirse şöyle;Dünyanın ilk f/1.7 lensli 12 MP kamerasına sahiptir ve gelişmiş özellikleri ile düşük ışıkta  üstün br performans sunmayı vadedir-yor. Ayrıca Canon kameralarda bulunan Dual Pixels teknolojisine sahiptir.Bu da aslında bir ilk olma özelliği dir.Galaxy S7 sıvı soğutma teknolojisine sahiptir ve kablosuz şarj özelliği de S7’nin bir diğer öneli özelliklerindendir.
2016 model s7 edge
Samsung Galaxy S7 edge

S7 edge modeli S7 ile hemen hemen aynı özellere sahiptir sadece ekran farkı bulunmaktadır bu iki cihaz arasında, Galaxy S7 edge ekran olarak kavisli bir ekrana sahiptir ve bu kavisli ekranın verdiği ekstra kısayollar ile kullanıcılarına daha şık ve hızı bir deneyim sağlıyor.
htc-10-pdp-performance-mobile
HTC 10 

HTC 10 akıllı telefon piyasasında önümüzdeki bri yıl boyunca adından söz ettireceğe benziyor çünkü HTC 10, HTC A9 ile benzeyen şık tasarımı ve donanımıyla dikkatleri üstüne çekmiş durumda.
HTC 10 özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse şöyle; 12 MP Ultrapiksel 2 kameraya sahip ve dünyanın ilk OIS ön kamerası mevcut, 4GB RAM ilede hızından söz ettiriyor.

huawei-p9-lineup
Huawei P9

Bir diğer 2016 model olan akıllı telefon Huawei P9 ise özellikleri şöyle; kamera çıkıntısı bulunmamaktadır, ayrıca cihaz sadece 6.95mm kalınlığında ve hızlı şarj teknolojisine sahiptir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz