Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

2016 Pirelli takvimi görücüye çıktı bile!

Her yıl merakla beklenen Pirelli Takvimi, bu yıl ünlü ABD’li Fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından hazırlandı ve görücüye çıktı.

 

Bu yıl takvime, sadece güzellikleri ile değil de kendi alanındaki  başarılı çalışmaları ile öne çıkan ünlü Tenisçi Serena Williams, Japon Asıllı ABD’li sanatçı Yoko Ono, Rus Topmodel Natalia Vodianova, müzisyen Patti Smith, film yapımcısı Kathleen Kennedy gibi isimler poz verdi.

pirelli-2016

Dünyanın en merakla beklenen takvimi olan  Pirelli Takvimi’nin, 43’üncü baskısı sebebi ile gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı bile.
pirelli_1

Dünyanın en farklı olan yerlerinde, özel bir ışık vede ruh hali ve duygu arayarak, her zaman tüm formları, nüansları vede ruhuyla güzelliği ifade eden Pirelli Takvimi, bu yıl ise Amerikalı ünlü moda vede sanat fotoğrafçısı Annie Leibovitz tarafından hazırlanmış oldu.
pirelli_2Ve her yıl dünyanın en başarılı olan fotoğrafçıları tarafından hazırlanan ve birbirinden çekici modellere yer veren Pirelli Takvimi bu kez ise tarihinde ilk kez bu yıl sadece güzellikleri ile değil de sanat,  spor. müzik, ve iş dünyasında başarılarıyla öne çıkan kadınlara yer verdi.

pirelli_3pirelli_3 pirelli_4 pirelli_5 pirelli_6 pirelli_7 pirelli_8 pirelli_9

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz