Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

2016’da En Çok Oynanılan Mobil Oyunlar

            Günümüz teknolojisi ile birlikte gelişen akıllı telefonlar şimdilerde insanların vazgeçilmez parçaları oldular. Bu aletler bir çok farklı işlevden oyunlara kadar bizlere imkan sunuyor. Akıllı telefonlarda en çok kullanılan ve bağımlılık gören mobil oyunlar ise olmazsa olmazlardan. Peki 2016’da en çok oynanılan mobil oyunlar hangileri? Sizlere 2016 yılında oynanabilecek en iyi mobil oyunlar derlemesi yaptık. İşte o liste…
100-bulmaca

              100 Bulmaca oyunu

Zihin oyunları kategorisinde dikkati en çok çekenlerden bir tanesi olan 100 oyunu ismi kadar basit bir oyun değildir. Burada amaç 100’e ulaşmaktır ancak biraz zeka gerektirmektedir. Oyunda 100 sayısına ulaşarak arkadaşlarınızın rekorlarını egale edebilir ve kendi kendinizle yarışabilirsiniz. Ancak oyunda 100’e ulaşmak için milyonlarca olasılık vardır. Bunların en iyilerini bulmak ve en kısa yoldan ulaşmak hiç de kolay değildir.
Online Head Ball

              Online Head Ball

İsminde geçen head ve ball kelimelerinden bu oyunun amacını anlamış olmalısınız. Bu oyunda bulunan karakterleriniz sadece ayağa ve bir kafaya sahiptir. Burada online rakipler ile karşılıklı maç yapabilir ve onları yenerek karakterinizi geliştirebilirsiniz. Sadece kafa ve ayak ile vuruş mevcuttur ve karakterinizin bir sürü özel yeteneği bulunur. Mobil oyunlarda bağımlılık yapanların başında gelmektedir.
Clash Of Clans

              Clash Of Clans

Bu oyun piyasaya çıktığı günden beri oyunseverler arasında oldukça popüler. Clash of Clans oyununda köyünüzü kuruyorsunuz ve online oyunculara karşı saldırarak köylerini talan edebiliyorsunuz. Tabii bunu yapmak için öncelikle iyi bir köy seviyesine ve savaşçılara ihtiyacınız bulunuyor. Bağımlılık yapacak bu oyun 1. seviyeden başlıyor ve gelişmeniz için uzun zaman istiyor.
Game of War - Fire Age

              Game of War – Fire Age

Bu oyun benzerlerine göre daha da popüler bir seviyede. Game of War oyununda kendi krallığınızı kuruyorsunuz ve geliştiriyorsunuz. Karakterinizin seviyesini atlatarak çok daha güçleniyorsunuz. 2016 yılında en çok oynanan oyunlar listesinde yer alan bu oyun Clash of Clans ise benzer özellikler taşıyor.
Hay Day

              Hay Day

Hay Day oyunu bu yılın en çok oynanan köy oyunlarından bir tanesidir. Bu oyunda köyünüze yeni hayvanlar alıyor ve onları besliyorsunuz. Köyünüzü geliştirerek büyütüyor ve sıralamaya girebiliyorsunuz. Oldukça zevkli ve keyifli mobil oyunlardan bir tanesidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sadık kalkan dedi ki:

    2016 oyunları olarak ben hiç oynamadım bunları bence bunlar çok kötü oyunlar tavsiye etmem 😀

Yorum Yaz