Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

2017 Abiye Modelleri

                                               2017 Abiye Modelleri

Kadın denildiğinde,  beynimizin bir yerinde içsel yansımaların dış görünümle bir ahenk oluşturması fikri canlanmaktadır. Her duruma, mekana, konsepte uyum sağlayabilme becerisi içgüdülerinin etkisiyle kadını farklı ve özel bir kademeye yükseltmektedir. Modanın gelişmekte olan moda trendleri de bu oluşumun başkahramanları arasında yerini almıştır.

Günümüz moda trendleri sadelik içindeki ihtişamın en iyi örneklerini gözler önüne sermektedir.  Bu örneklerin başında da özel günlerin vazgeçilmezi abiyeler yer almakta olup kadınlarımıza bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaktadır.

2017 abiye Modelleri her kesimden kadına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dantel işleme detaylar ve asimetrik kesimlerle fark edilmenin dayanılmaz hafifliğini hissedebilir ya da sadeliğin ince dokunuşlarında bir kuğu gibi süzülebilirsiniz.

Abiye seçiminde;  boyunuz, kilonuz, yaşınız, vücut yapınız ve katılımcı olarak yerinizi alacağınız organizasyonun içeriği çok etkilidir. Katılacağınız etkinlik bir mezuniyet ise enerjinizi yansıtabileceğiniz özgün ve bir o kadar da rahat kesimli abiyeler tercih edebilirsiniz. Eğer etkinliğiniz güzel bir restoranda yemek daveti ise sade ama bir o kadar şık kıyafetler tercih edilmelidir. Kısacası en ince detay düşünülerek seçilmiş ortama uygun olan kıyafetler ile katıldığınız etkinliğin içeriğine göre yerinizi almış olursunuz.

Davet ve organizasyonlarda, içsel durumunuzun dış giyiminizle buluşabilmesi için 2017 abiye modelleri için şimdiden incelemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz