Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

2017 Çorap Katlama İşi İle Para Kazanın

2017 de Çorap Katlama İşi İle Para Kazanın

Daha önce  de birçok yerli firmanın üretim ekibine yardımcı olmak amacı ile de ek ilanlar paylaşmıştık ve bu ilanlar aracılığı ile başvurularda bulunan kişilere de ek gelir imkanları sağlamak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Bu yazımızda da dünyanın alanında hemen hemen bir numara olan birkaç  önemli firmasının iş ilanından bahsedeceğiz vede yerli firmalara oranla nasıl güzel kazançlar elde edebileceğinizden de bahsedeceğiz.

2017 de Çorap Katlama İşi İle Para Kazanın

2017 de Çorap Katlama İşi İle Para Kazanın

Biliyorum ki spor markaları hakkında da herkesin bir ilgisi bulunmakta vede okuyucular arasında da Adidas, Lotto, Nike  gibi ulusal markaların ürünlerini kullanan da birçok kişi çıkacağına  da eminim. Bu yazı aracılığı ile ise belirttiğim firmaların ürünlerini satışa hazır hale getirebilir ve bu çalışmalar üzerinden  de gelir elde edebilirsiniz. Yapılacak işin de hangi alanda ve nasıl gerçekleşeceği ile ilgili bilgiler bilgileri ise yazımızın devamında da yer alacaktır.

Spor mağazalarında ise yer alan çoraplar, zahmet gerektiren bir katlama vede paketleme ürünü olarak ta satışa çıkmaktadır vede yapılan işlemlerin hakkını  da verecek tutarda satılmaktadır. Çorap katlama yöntemi ve üretici kişiler tarafından çalışanlara da anlatılmakta olup ilk birkaç gün el de alışkanlığı kazanmanız durumunda ise seri olarak yapabilirsiniz. Eğer sizinle beraber çalışacak kişiler bulabilmeniz durumunda ise diğer sektörlerde  bahsettiğimiz üzere ekip lideri olabilir ve ekibinizde yer alan kişi başına da çavuş misali belirli komisyonlar alabilirsiniz.Bu dönemde ise  Ek iş arayışında bulunan kişiler için de kazanç fırsatı bakımından en ideal iş olduğunu da söyleyebileceğimiz çorap katlama işi aracılığı ile tam olarak 2,500 TL ye varan bir gelir elde edebilmek  de mümkündür. Ekibi olan kişiler ise  gönderi altına YORUM atarak ekipleri hakkında bilgi verebilir ve de iş başvurusunda bulunabilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz