Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

2017 Evlere İş Veren Firmalar – İş İmkanları

evlere-is-veren-firmlar

Evlere iş veren firmalar 2017

Evde iş yapmak, eve iş almak  bir çok ev hanımının ve  evde  oturan insanın  hayalidir. Eve  iş veren firmaları Davetsiz Hayat olarak buradan zaman zaman paylaşmaktayız. Bulunduğunuz yere göre eve iş veren  firmalar olabilir. Bu firmalar bazen her akşam bazen de haftalık olarak işleri evlere bırakır, ödemelerini de bazen haftalık bazen de aylık olarak  yaparlar.

Evde yapılan işler ; evde sabun yamak, evde davetiye katlamak, evde kına paketlemek, evde boncuk dizme işi, evde nikah şekeri  yapımı, evde kibrit paketlemek, evde çivi -vida sayma paketleme , evde örgü işleri yapma gibi uzar gider. Ve buradan sayamadığımız onlarca evde yapılabilecek işler vardır.

Siz nasıl  bu tür yazılardan evde iş veren firmalara ulaşmak istiyorsanız, eve iş veren firmalar da bu tür sayfalardan iş almak isteyenlere ulaşıyorlar. Bu durumda  yorum yaparak  eve iş alma şansınızı arttırabilirsiniz. Evde iş yapmak sandığınız kadar kolay değilir. Sorumluluk ve zaman ister. Eve iş veren firmalar işini zamanında almak ister ve  verilen işin verilen örnekteki gibi olmasını ister . İstenilen zamanda ve istenilen şekilde yapılmadığında işin ücretini de ödemeyebilir.

İstanbul’ da evlere iş veren firmalar bölge bölge değişmektedir. Biz sayfamızda elimizden geldiği kadar istanbul bölgesinde evlere iş veren firmaları bölge bölge yazmaya  çalışacağız. Siz de yazılarımıza yorum yaparak ve paylaşarak daha çok eve iş veren firmaya ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Evde iş yamak ve ya evden iş yaparak para kazanmak sadece  eve iş veren firmalar sayesinde olmaz. Evde  siz de  iş yapıp bağımsız olarak para kazanabilirsiniz. Evde ek iş olarak para kazanılacak  yöntemler;

  • Evde örgü  yapıp satmak
  • Evde kokulu süs sabunu yapmak
  • Evde nikah şekeri ve hediyelik yapmak
  • Evde örgü oyuncak yapmak
  • Evde ev yemekleri yapıp satmak
  • Evde makale yazmak
  • Evde çeşitli dillerde tercüme yapmak

İstanbul’ da evlere iş veren firmaları  bölge bölge yazacağız. İlk yazımız olan  Güngören’de evler iş veren firmalar  konusunu yazdık. Şimdi de sıra ile bölge bölge İstanbul’ da ve tüm Türkiye ‘ de evlere iş veren firmaları  konularını açacağız. Bu konuda yorum yaparak desteğinizi de bekliyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Fatma dedi ki:

    Merhaba ksyasehirde oturuyorum nikah sekeri vb islere elim yakındır biz 3 kişiyiz acil donus yaparsanız çok sevinirim

Yorum Yaz