Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

2017 Güncel Antutu Benchmark Listesi – ilk 50 cihaz

 

 

 

 

 

 

2017-antutu-benchmark-list

Antutu Benchmark 2017 Telefon Listesi

Antutu Benchmark akıllı telefonların özelliklerini, performanslarını  ve  teknik donanımlarını inceleyen, kıyaslayan ve  puanlandıran  sistemdir. Antutu bencmark  geliştirdiği bir uygulama sayesinde  mobil telefonlara bir nevi testler yapar. Bu tesler sonrasında  telefonun işlemcisinden  ekran özelliklerine, grafiklerden  donanıma kadar bir çok noktayı test eder. Bu sayede bir sıralama oluşturur. Bu sıralama  tüm dünya tarafından kabul görmüş bir sistemdir.

Mobil  telefon geliştiricileri ve  teknoloji eleştirmenleri bile  akıllı telefonları incelerken antutu benchmark değerlerini de baz almaktadır. Antutu yazılımı  Hong Hong  merkezli bir firma tarafından  geliştirilmiştir.

2017 Antutu Benchmark Akıllı Telefon Sıralaması 

Antutu  telefonlara test yapmakla kalmıyor bunları  dünya çapında  bir sıralamaya sokuyor. Sıranın ilk iki ismi çok ta yabancı değil. İphone 7 Plus antutu sıralamasını  kastı kavurdu. İkinci sırayı da yine  İphone 7 çekiyor. Size davetsizhayat olarak  bu yazımızda  2017 Antutu Benchmark listesini derledik. Bu listeyi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Antutu Bencmark uygulamasını daha önce denemediyseniz ve telefonunuz aşağıdaki  listede yok ise android için buradan  İOS  için buradan indirebilir, akıllı cihazınızın  antutu benchmark güncel sıralamasını görebilirsiniz.

2017 Antutu Benchmark sıralamasında en iyi 50 telefon

YENİ ! Ekim 2017 LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN 

Evet arkadaşlar yukarıdaki listede 2017 antutu benchmark testlerinde sıralamaya girmiş 50 adet telefon bulunuyor. Bu telefon modellerinden bazılarını  belki de ilk defa duyuyoruz. Bir  çoğu çin piyasasının önemli ve atakta olan telefon modellerinden  bazıları.

Çin malı telefonlar deyince akla imitasyon telefon dilinde ( Replika) telefonlar akla geliyor. Ama  çin yeni teknolojiler ve  yeni talepler doğrultusunda  çok kaliteli telefonlarla pazara girmiş bulunuyor. Bu telefonlar yavaş yavaş Türkiye ve dünya pazarında  kendini göstermeye başlıyor.

Antutu benchmark bazı eleştirmenler tarafından önerilmese de yaptığı testler ve sıralama bence  gerçeği yansıtıyor. Ve liste başı olan iphone 7 yerini  kaptırmayacak gibi duruyor.

Antutu Benchmark listesi  2017 yılında tekrar güncelliğinde biz de  listenin en güncel halini paylaşacağız. Şu anda sıralamada en güncel liste bu.

YENİ ! Ekim 2017 LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz