Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 17 Kasım 2017

2017 Oses Çiğ Köfte Bayiliği Alma

oses-bayilik

2017 Oses Bayilik Alma

OSES Çiğ Köfte Bayiliği Alma  Şartları 

Oses  çiğ köfte baylik  almaktaki en önemli  nokta  oses çiğ köfte kurumsallığına uygun dekorasyon ve mağaza düzeni yapılması ve  franchise  sözleşmesi imzalamaktır.

Kurum giderleri firma açacak kişiye aittir.  İşletmenin dekorasyon işlerini ve açılış  kampanyasını OSES yönetmektedir. OSES eğitmenleri tarafından bayilerine  düzenli  eğitimler verilmektedir. Ulusal ve merkezi yayın organlarında  yapılan organizasyon, reklam ve promosyonlardan  şubelere  gider yansıtılmamaktadır.

Türkiye  geneli fiyat politikasına sahiptir. Şubeler belirlenen satış fiyatları üzerinden çalışmakla yükümlüdür.  Ürünlerin satış ve sevkiyatları barkod sistemli vakumlu ambalajlarda gerçekleştirilmektedir.

OSES ile çalışmaya  başladığınızda oses franchise yöneticileri tarafından  koordine edilmeye başlayacaksınız. Çok kısa zamanda işletmeniz den OSES kalitesi ve lezzetinde  satış yapmaya başlayacaksınız.

Eğer şubeyi kendiniz düzenlemek isterseniz  şartlar ve koşullar dahilinde  OSES politikaları ve  kurumsal kimliğini bozmadan yapabilirsiniz.

Açılışta  ikram etmek üzere  ücretsiz  ürün temini sağlanır.

Mağazayı anahtar teslim, hiçbir şeye karışmadan teslim almak istiyorsanız  OSES  bu konuda size destek verebiliyor.

2017 yılında  kariyerinize  OSES çiğ köfte bayiliği alarak  devam etmek istiyorsanız  yukarıdaki  şartları yerine  getirmeniz gerekiyor. Oses 2017 yılında  ”15 000 TL ye kendi işinizin patronu olun sloganı ile ” işletme sahibi olmak isteyenlere kapısını açıyor. Lezzetinden ve  kalitesinden ödün vermeyen OSES Çiğköfte bayiliği almak istiyorsanız  firmanın kurumsal web sayfasındaki formu doldurarak oses franchise yetkililerinin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz