Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

2017 Yeni İphone 7S , 7S Plus ve 7S PRO

iphone-8-foto

İphone 8 Konsept Foto

İphone Yeni Modeller Çıkıyor

İphone 8 çıkış  tarihi  eylül ayına kadar  açıklanmayacak. Bunun  yanı sıra yakın tarihte piyasaya  çıkacak olan  iphone 7S , iphone 7S Plus  ve  yeni İphone PRO  çok  yakında  vitrinlerde  boy  gösterecek gibi  duruyor.

Yeni İphone  Hakkında  Bilgiler 

Yakın zamanda  çıkacak olan 2017 yeni  iphone  modelleri değişik özelliklerle gelecek gibi. Özellikle iphone  pro  versiyonu  maliyet olarak diğer  iphone’ lardan en az  1000$ daha fazla  olacak ve daha özel  kitlelere  hitap edecek gibi duruyor.

Ekran Ön Planda; Yeni çıkacak olan modellerde  ekran  ön planda  olacak. Alt kısımda  parmak izi okuyucusunun  olduğu bölümde  bir  kullanım  barı  olacağı  düşünülüyor. Buradan mesajlaşma, kamera  vb  kısa yollara  ulaşım kolaylığı sağlanacak gibi.

İphone 8  için  ünlü araştırma analiz firması KGI yeni çıkacak  İphone  8′ in  5,8 inç OLED ekran ile karşımıza  geleceğini belirtiyor. Bunun  yanı sıra bu kadar büyük ekranda  kenar  boşluklarının da ortadan  kalkabileceğine  de vurgu  yapılıyor. Apple  tasarımcıları  İphone 8 de  genel yapıyı bozmadan  devam etmeyi planlıyor. Ekran  altındaki fonksiyon tuşu  ve parmak izi okuyucusu yine aynı yerinde olacak gibi duruyor.

Yeni iphone’ larda ekran yine uzun olacak. B özellik diğer telefon modellerine  göre  daha çok elle tutulur  bir özellik sağlıyor. Hem kullanım  hem de taşıma konusunda  büyük bir yardımcı …

İphone  8 Hakkında  Tasarımcıların Öngördüğü Konsept  Resimler

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz