Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

AGARİO OYUNU HAKKINDA

AGARİO NEDİR?

     Agario web tabanlı internet üzerindeki oyuncular ile online olarak oynanan multplayer bir oyundur.Klavye ve mause yardımı ile oynanır . Oyundaki amacınız rakiplerinizden kaçarak ekranda bulunan küçük aperatifleri ve kendinizden küçük kullanıcıları yakalayarak büyümek . Büyüdükten sonra space ile bölünebilir w tuşu ile rakiplerinize parça yollayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla çok iyi vakitler geçirerek gruplaşarak oynayabilirsiniz. Çok büyüdüğünüz takdir ekranın sağ üst kısmın derece kısmına girebilirsiniz .Oyuna girerken nick oluşturursunuz derece listesinde bu nickiniz çıkar . Birde girişte Select a Region kısmında bölgenizi yani eyaleti seçerek oyuna giriş yapın . Bunun dışında oyunu oynamak hile kullanmıyorsanız becerinize kalmıştır.Agario oyunu
AGARİO NASIL ÇIKMIŞTIR ?

Son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyun bir sürü oyun severi bir araya getirdi . Fakat bu oyun nasıl oynanır ? Oyunu kim bulmuştur ?  Agario hileleri var mıdır ? bunları inceleyeceğiz.

Aslına bakarsak Agario 4chan forumunda ismi bilinmeyen bir kişi tarafından kurulmuştur.Tam olarak ismi açıklanmamıştır fakat aynı kişinin bir çok oyunu bulunmaktadır . Oyun site sahibinin para kazanması amacıyla kurduğu reklam alt tabanlı bir oyundur.
AGARİO NASIL OYNANIR ?

    Agario web tabanlı klavye tuşları ile oynanan grafiklAgario oyunu hakkındaeri web tabanlı olan rakiplerini bir hayli geriye itmiş bir online oyundur . Bu oyunu sadece bilgisayar değil anroid üzerinden , tabletlerinizden , telefonlarınızdan da oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için önemli araç mausedir . Mausenin yanında ara sırada olsa klavye kullanmanız gerekecektir. Bu zorlu oyun bir çok kişi ile oynanmaktadır. Oyunun içeriği küçük yiyecekleri yiyerek büyüyen yuvarlak şeklindeki kullanıcılar birbirini yakalayarak yemeye çalışır.

 

AGARİO HİLELERİ VAR MIDIR ?

   Agario hileleri tabi ki de vardır fakat bu hileler çok ta uzun süreli olmuyor. Site yöneticisi bu açıkları zamanla kapatıyor . Bizlerin önerisi sizlerinde hile kullanmamanız yönündedir. Hızlı büyüm hilesi , görünmezlik hilesi gibi hileleri google de aratarak bulabilirsiniz.Bu hileler yanında oyunun giriş kısmın nick yazarken bazı ifadeleri yazınca kullanıcınız resimli olarak çıkmaktadır örneğin obama yazınca obamanın resmi ile oyunu oynayabiliyorsunuz bu kodların bir çoğu internet de bulunmaktadır .

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Oyungospot dedi ki:

    PEk zevkli bir oyun gibi görünmüyor. Tabi ilk olarak oynamak gerek.

Yorum Yaz