Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

Amigurumi Bebek Siparişi Ver

amigurumi-orgu-oyuncak

Amigurumi Örgü Oyuncak Yapımı

Amigurumi nedir konularına  girmeyeceğim. Buradaki  Amigrumi oyuncaklar neden tercih edilmelidir ?  konulu makalemizde anlatmıştık.  Bu yüzden  amigurumi  oyuncakları anlatmak yerine  amigurumi  oyuncakları nereden  temin edebilir siniz. Nerede amigurumi  ördürebilirsiniz bu konulardan bahsetmek istiyorum.

Bu konuda  profesyonel olarak hizmet veren bir instagram sayfası olan Sepetçizade penye sepetlerin  yanı sıra  amigurumi  oyuncaklar da  yapmaktadır.

sepetcizade

Amigurumi oyuncaklar özellikle seçildiği ipin kalitesi ve  örgü teknikleri sayesinde bebeğinizin  ilk oyuncağı olacak nitelikte sağlıklıdır.

Bu  yazımız da ilginizi çekebilir ;

Bebekler İçin En Sağlıklı Oyuncaklar – Amigrumi

Amigurumi oyuncak  yaparken modeller hayal gücünüzle sınırlıdır. Bir çok model  çıkarabilirsiniz.  Amigurumi oyuncak örülmesinde  2,5 mm  tığ  ve  ip olarak tüylenmeyen pamuk ipler  kullanılır.

Amigurumi örmede  en çok kullanılan ip çeşitleri Nako Saten, Nako Pırlanta ve Nako Denim  modelleridir. Piyasada  bulunması zordur. Sağlığa zararı bulunmayan güvenli iplerdir.

Amigurumi  oyuncaklar bebeğinizin en sağlıklı ilk oyuncağı ve  uyku arkadaşı olacaktır. Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde  % 10  indirim  hakkınız bulunmaktadır. İndirim  kodunu almak ve sipariş vermek için lütfen yorum yapınız.

Sepetçizde  tarafından üretilen amigurumi  oyuncaklardan bazıları:

Gelen aramalar: Amigurumi yapımı, Amigrumi nasıl yapılır, amigurumi örnek modelleri,amigurumi kitabı,amigurumi kuzu tarifi,amigurumi tarifleri,amigurumi oyuncak nerenden alınır,amigurumi siparişi ver,amigurmi oyuncak almak

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Davetsiz Hayat dedi ki:

    Amigurumi tarif satışı da bulunmaktadır.

Yorum Yaz