Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Android Oyunu: SCORE! HERO

Android futbol simülasyon oyunu sevenlere hitap edecen oyun olan Score’ Hero, son zamanların belkide en çok oynanan futbol oyunu oldu. Android oyunu: Score! Hero oyuncularını büyüleyen ve coşturan bir yapıya sahip. Öyle ki sahip olduğu grafikler ve oyun teknikleri ile son derece zevkli bir oyun olma özelliğini taşıyor.

Score! Hero simülasyon futbol oyunları arasında kendisini belli ediyor ve en iyisi olduğunu ispat ediyor. Oyunun büyülü havası, görselleri, grafikleri son derece profesyonel bir hava katıyor. Oyunda 3 boyutlu grafikler mevcut. Amacınız ise kendinize bir karakter belirleyerek oyunun sizlere sunduğu taktik atakları gol ile sonuçlandırmak. Oyunun kendi çerçevesinde ilerleyen bu ataklara kendi karakteriniz ile katılabiliyor ve gol atabiliyorsunuz.

Score! Hero son derece kaliteli ses efektlerine sahip. Oyunu oynarken sanki kendinizi sahada futbol karşılaşmasında gibi hissedeceksiniz ve o denli havaya gireceksiniz. Bu özellikleri sayesinde okulda, evde, işte, otobüste, kampta, havada, karada, denizde, yatarken, kalkarken kısacası her bol bulduğunuz anda oynamaya çalışacaksınız. Oyun sizleri etkisi altına aldıktan sonra eğlenceyi doruklara kadar yaşayacaksınız. Score! Hero sizlere eğlence, tutku ve taktik analiz yeteneği sunmaktadır.

Eğer sizler de Android telefonlarınızdan bu oyunu oynamak isterseniz Google Play Store üzerinden indirebilir ve hızlıca kurulumunu yapabilirsiniz. Son derece güzel efektlere, görüntü kalitesine ve ses efektlerine sahip olan bu oyun, diğer futbol simülasyon oyunlarına fark atıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz