Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Babalık DNA testi ücretleri

Babalık DNA testi ücretleri

Babalık DNA testi ücretleri hakkında bilgi sahip olmak isterseniz artık kolayca ulaşım sağlayarak görüşülebileceğiniz Alman Galata Tıp merkezi ile en uygun fiyatları alabilirsiniz. Hem hızlı hem de ekonomik fiyatları ile fark yaratan hizmeti sayesinde artık aklınızda ki şüpheleri yok ederek öğrenmek istediğiniz kişi ile testleriniz yapılıp babası olup olmadığınız rapor ile sunuluyor olacak. Babalık DNA testinde bir diğer önemli olan ise gizlilik durumudur. Bu bilgilerin asla bir bakası ile paylaşılmasını istemezsiniz ki bu sizin en doğal hakkınızdır. Böyle bir durumda sizler ile yapacak kişi arasında bir başka kişiye bilgi verilmez ve tamamen gizlilik prensipleri arasında işlemler yapılır.

Çocuk doğmadan DNA işlemleri için de artık yapmanız gereken Alman Galata Tıp Merkezi ile görüşmek ve hem babanın kan vermesi hem de hamile kadının kan vererek gebelik döneminde de babalık tayinin yapılması imkanlı hale gelecek. Çocuk doğmadan DNA yapılarak bebeğin babası olup olmadığınızı yüzde yüz oranlarına yaklaşarak yani yüzde 99,99 oranında sonuç öğrenerek olumlu mu negatif mi görebilirsiniz. Çocuk doğmadan DNA işlemlerinde bebeğe herhangi bir zarar verilmez ve işlem sadece kadından alınacak kan ile yapılır.

Eminönü hastane alternatifi olan Alman Galata Tıp merkezi ile görüşerek kısa süre içinde testlerin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Ortalama olarak yapılan teste göre 10 gün ile 15 gün arasında bir süreç içinde testlerin sonuçları çıkacak ve rapor olarak uygulanarak sizlere ulaştırılır. Eminönü hastane Alman Galata Tıp merkezi tarafından sizlere sunulan bu hizmetlerin hem detaylı bilgilerini hem de fiyatlarını öğrenmek için gerek web sitelerinden, gerek bizzat giderek bilgi alımı yapabilirsiniz. Eminönü hastane bana yakın diyorsanız hastaneye çok kolay ulaşım sağlayarak DNA testi için başvuru yapabilirsiniz. Her iki tarafın da onayının olması gerektiğini unutmayınız ve bu testlerin yasal mecralarda geçerli olmadığını yani davalarda kullanılmadığını da lütfen atlamayınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz