Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 21 Şubat 2017

Banka Müdürü İş İmkanları ve 2017 Maaşları

Banka Müdürü İş İmkanları ve 2017 Maaşları

Üniversite bölüm tercihi yapacakların kafalarını karıştıran bir konu olan bankacılıktan nasıl banka müdürü olurum sorusuna cevap vereceğiz. Bu konuyla bağlantılı olarak banka müdürü iş imkanları ve 2017 maaşları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Üniversiteden mezun olduktan sonra çalışma hayatında bankacılığı hedefleyenlerin asıl hedefi müdürlüktür aslında. Bunun için aslında yapılması gerekenler basittir. İlk olarak müfettiş yardımcısı olarak bankaya başlamakla işe girişebilirsiniz. Bu yöntem en garanti yollardan biri olarak görülmektedir. Bu şekilde bir bankada 5-6 yıl görev yapan müfettiş yardımcısı genellikle bir bankaya şube müdürü olarak atanırlar.

Bir diğer yöntem olan banka şubelerine pazarlamacı sıfatıyla giriş yapabilirsiniz. Bu yol ile başarınız doğru orantıda ilerler. Bunun için sizin tercih edilen bir eleman olmanız gerekir. 10 yıllık bir süreç içerisinde şube müdürlüğüne kadar gelme imkanınız bulunmaktadır.

Banka müdürü 2017 maaşları

Peki gelelim banka müdürlerinin 2017 yılı içerisindeki maaşlarına. Banka müdürlerinin maaşları genellikle kendi performanslarına bağlı olarak yükselir. Bu maaşlar bu yıl içerisinde 7.000 TL ile 14.000 TL arasında değişmektedir. Ancak bu maaşlar ortalama rakamlardır. Her banka kendi müdürüne farklı maaşlar vermektedir. Bu, bankanın büyüklüğüne göre çok daha fazla artış da gösterebilir.

Müdürlük olarak şube müdürlerinden bir üst seviyede bulunan genel müdür yardımcısı ve genel müdür kat kat daha fazla maaşlar almaktadırlar. Bu maaşlar her bankaya göre değişiklik gösterir. Bizim vereceğimiz maaşlar ortalama maaşlardır. Banka genel müdür yardımcısının maaşları 450.000 TL ile 700.000 TL arasında değişirken, banka genel müdür maaşları ise 800.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişmektedir. Az önce de söylediğimiz gibi bu maaşlar bankanın büyüklüğüne ve gücüne göre değişmektedir.

Benzer Yazılarımız

Bir önceki yazımız olan Endüstri Mühendisliği İş İmkanları ve 2017 Maaşları başlıklı makalemizde endüstri mühendisliği, ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 2017 MAAŞLARI ve endüstri mühendisliği iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz