GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, günün ilk etkin görünümü saat 11:46 Güneş-Kuzey düğüm arasında oluşuyor. Kendinizi en olumlu ve rahat şekilde ifade etmenizi sağlıyor. İletişim, bir araya gelme, fikir paylaşımı ve geleceğe dönük düşünme, bu görünümün etkisinde gayet kolaylaşıyor. Çevrenizle bağlantınız güçleniyor. Aşk hayatınızı aktif hale getiren bu görünüm, yeni biriyle tanışmanız anlamına gelir. Buluşabilir, güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte güzel zaman geçirirsiniz. Kısa bir gezi, spor, sanat, oyun oynamak, aktiviteler için bu görünüm gayet idealdir. Kendinizi hayatın merkezinde ve çevrenizle uyum içinde hissedersiniz. Gelecekle ilgili konularda umutlusunuzdur.

Saat 21:47 itibariyle Güneş-Uranüs görünümü fikirlerimizi dışa iletmek, iletişimde bulunarak farklılıklarımızı ortaya koyabilmek yönünde gayet etkili bir enerji. Özgürlük iliklerimize kadar siniyor ve yenilik hevesimiz gayet açık bir şekilde hissediliyor. Kimse için kendimizden, isteklerimizden vazgeçmeyiz artık. Kendimiz için gerekli olan ne ise, ona yönelerek elde etmekten yanayız. Sorunları veya zorluk çıkaranları çözmek, toparlamak, uyum sağlamak zorunda hissetmiyoruz kendimizi.

Saat 22:07 Merkür-Satürn karşıtlığı, aklımızı kullanmak, kendimizi sözel ve yazı olarak ifade etmek isteriz. Bu bizim için son derece önemlidir. Bilgilenmeye, merak ettiklerimizi öğrenmeye, çevremizdeki insanları etkilemeye çalışırız. Ancak bunu tam olarak başarmakta zorlanırız. Aslında zekiyizdir, söylediklerimiz gayet akıllıcadır. Fakat bunların bize pek bir faydası olmuyor diye düşünürüz. Bu kadar çok şeyi gayet iyi bildiğim halde neden aynı alanda ve hep aynı insanlarla olmak zorundayım diye içimizden geçiririz. İnsanların boş ve anlamsız işlerle uğraştığını, yolumuza sürekli taş koyduklarını, bizi anlamamakta ısrar ettiklerini, hayatın bizi sürekli engellendiğini düşündüğümüz için kaygılanırız. Bazen konuşmak dahi istemeyebiliriz. Özellikle kurallar, şartlanmalar, bizi baskı altına alarak susturmaya çalışanlardan pek hoşlanmayız. Benim tavsiyem, zihninizi ve bedeninizi bu denli yormamanız, dinlenmeye çalışmanız ve olumsuz düşünmemenizdir.

Tüm babalarımızın 365 günü kutlu olsun. En derin sevgi ve saygılarımla,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ