GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar saat 11:32 Ay-Neptün karşıtlık etkisi altında yeni haftamız başlayacak. İşleri yoluna koymak, detaylarla uğraşmak gerekir. Ancak bir yandan da dinlenmek isteğimiz yüksektir. İşte yine iş güç, aynı hayat, değişen bir şey yok diye içimizden geçiririz. İşimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı karışabilir. Sizi hiç kimse takdir etmese de, görevimizi hizmet anlayışı ve ılımlı bir şekilde canı gönülden yapmak zorundayız.

Saat 14:13 Güneş-Satürn görünümü, ilişki konularında olumlu yönde ilerlemeyi sağlayıcıdır. Durumu net ve gayet gerçekçi bir şekilde görürüz. Bir ilişkiden beklentimiz nedir, neler yapmak istiyoruz, nelere fazlasıyla önem veriyoruz bunları tespit ederiz. Ciddiyet tabii ki önemlidir. Ancak hepsinden önemlisi, hayata aynı açıdan bakmak, aynı hedefe yol almak arzusu bizim için kıymetlidir. Geçmişte yaşadıklarımızı unutmayız. Artık farklı bir açıdan ele alıyoruz durumumuzu. Dengeli, ahenkli, gerçekten bizimle yol arkadaşlığı yapacak bir insanın önemi büyük olacak.

Saat 20:44 Ay-Pluto arasında oluşacak görünüm, sağlığınız, sizi ilgilendiren önemli konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı sağlıyor. Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.

Gönlünüze mutluluk, gözlerinize ışıltı, zihninize huzur verici bir hafta geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ