GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, bizim için kıymetli olan değerlerimizi birilerine karşı savunmak ve korumak amaçlı verilen mücadeleyi işaret eder. Birileri bizi yanlış anlayabilir veya hakkımızda konuşabilir. Bunlar kulağımıza gelince doğal olarak tepki gösteririz. Mali konularda titizleniriz. Elimizdeki gücümüzü muhafaza etmek isteriz. Ailemiz, sevdiklerimiz kıymetli olduğu için, bunları hafife alan kişilere karşı içten içe bir öfke duyabiliriz.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, zihnimizde her ne kadar bazı meseleler yoruyor olsa da, iç huzurun biraz da kişinin bakış açısıyla ilintili olduğunu görüyoruz.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, mevcut işinizden elde edilen kazancın yeterli olup olmadığını sorgulamanız ve derinlikli olarak incelemeniz gerektiğini vurguluyor. Eğer yetersizse, neler yapabilirsiniz veya gayet yerinde ise, ne gibi yatırımlara yönelmelisiniz, bunlar üzerinde durulmalıdır.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizi gözden geçirmeliyiz. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle iletişimi, duygusal meseleleri olgunlukla ele almalıyız.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kafamız biraz karışabilir, belli kişilerle veya durumlarla bağlantı kurmakta zorlanabiliriz. Bu nedenle gerginlik duyabiliriz. Birbirimize anlayışlı olmamızda yarar var.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ