GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşecek. Özel hayatınız ve parasal konularda güçlü hale gelebilmek ve duygusal açıdan tatmin olabilmek için eksikleri engelleri, gözünüzde büyütmenize neden olabilir. Oysaki sakinlikle düşündüğümüzde bunların halledilmesi mümkündür.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, partnerinizin veya ilişki meselelerinde her iki tarafın da kendi isteklerini olgunlukla ifade etmelerinin yararlı olacağını gösteriyor.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, maddi konulardaki hassasiyetin göstergesidir. Beslenmek, büyümek, gelişmek, biriktirmek ve güvence olguları bizim için çok önemlidir. Bu görünümün etkisinde adil düşünmek önemlidir. Çocuklarımız, ihtiyaçlarımız, yapılması gerekenlerin her yönüyle ele alınmasında fayda vardır.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ