GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, günlük işlerin takibi veya yoğunluğunun işaretçisi bir enerjidir. Pek istekli olmasak da, yapılması gerekenler, ailevi veya kişisel meselelerimiz günün geri kalanında etkilidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, ailemizin hayatımızdaki öneminin farkında olarak iletişimde bulunacağız. Sahiplendiğimiz, bize ait olan güzellikleri koruma altına alacağız.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, yolunuzu belirlemeniz ve bu yolda ilerlemeniz için olanaklar sunuyor. Derinlikli bir analizde bulunursak, kariyer ve toplumsal yaşantımızı, sağlığımızı, iş gücümüzü, verimliliğimizi arttırabiliriz.

Saat 12:32 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kişisel bakım, hijyene dikkat etme, çanta ve dolabınızı düzenlenme, mesajlarınızı gözden geçirmek gibi aktiviteler için gayet olumludur.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ilık bir banyo hem zihnimizi hem bedenimizi dinlendiricidir. Daha rahat uyumamızı sağlar.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ