GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 08:30 Ay-Mars görünümü, finansal, iş hayatı, sağlıkla ilgili konularda titiz bir analiz yapılması gerektiğini vurguluyor. Böylece sıkıntılarımıza uygun çözüm yolları bulabiliriz. Kredi ödemeleri, miras, vergi, iş hakları, sigorta, sağlıkla ilgili tüm meseleler veya önemli belgelerin düzenlenmesinde etkilidir.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, zihnimizi rahatlatıcı olana yöneleceğiz. Her şeyin kendi içinde bir öğretisi olduğunu düşünelim ve kendimizi gereksiz konularla yormayalım.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünümü, bizi test edicidir. Duygularımızı derinlikli olarak ele alabilirsek, daha önce farkına varmadığımız çıkış yolları bulunabilir. Bir şeyleri içinize atmayınız. Tam tersine kendinizle yüzleşip, bu yanlış veya bu doğru diyerek sizi rahatsız eden konuları devre dışı bırakabilirsiniz.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Meditasyon, nefes kontrolü, içe yönelme, ibadet, zikirle uğraşmak bu süre içinde rahatlatıcı olduğu gibi, bizi gereksiz saplantı, kuşku, endişe, kıskançlıklardan uzak tutabilir. Bu yönüyle gayet faydalıdır.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ