GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, saat 08:30 Ay-Mars görünümü, planlanmış işlerin titizlikle yerine getirilmesinde yardımcınızdır. Detayları önemseyerek, iyi bir analizde bulunarak, bu saat sonrası başarılı olabilirsiniz. Biraz hassasiyet oluşabilir. Özellikle ilişki meselelerinde bu daha fazla görülür. Siz bir an önce sorunu çözmek isterken, birileri ağırdan almaya çalışabilir. Sakin olursanız, bu durumların da kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Saat 09:43 Ay-Merkür görünümü, ilişki meselelerinde geçmişte yaşananlar, hissettiğimiz duygular, karşımıza çıkan insanlar ve aşkı ele alış biçimimiz ön planda olacak. Belki affedeceğiz birilerini ve yaşananların tesadüf olmadığını düşüneceğiz. Bize öğrettiği ne çok şey olduğunu düşüneceğiz.

Saat 12:32 Ay-Pluto görünüm etkisi, gücünüzün farkına varmanızı, bu gücü başarılı şekilde neticelendirecek işlere yönelmenizi, bu konularda derinlemesine analiz yapacağınızı işaret ediyor.

Saat 21:51 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

Saat 23:34-30 Haziran saat 10:02 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İnsanlarla bağlantı kurmakta, derdimizi anlatmakta zorlanıyorsak, üstelemeyelim.

Umut dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ