Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Casper Nirvana C800 Nasıldır?

            Teknoloji firmalarının önde gelenlerinden biri olan Casper ürettiği telefonlar ve bilgisayarlar ile kullanıcılarına yüksek hız ve performans hizmeti sunmaktadır. Biz bu yazımızda Casper’in üretimi olan Nirvana C800 ile ilgileniyoruz. Sizlerden gelen Casper Nirvana C800 nasıldır sorusuna bir nezbe de olsa cevap vermek ve yararlı olmak istiyoruz.

Casper Nirvana C800

Casper Nirvana C800 sizlere sunduğu yüksek hız ve kullanım rahatlığı ile en dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda grafik kartı ile çok fazla dikkat çeken bir Laptop olan C800 gerçekten de özellikleri bakımından tercih edilebilecek bilgisayarlar arasında yer alıyor.

Metal bir tasarımı bulunan Nirvana C800 teknik özellikleri bakımından oldukça yüksek kaliteye sahip. Intel Core İ7 işlemciye sahip olan bu laptop NVIDIA GeForce GTX 950M grafik kartına bu bilgisayarında yer veriyor.

Casper Nirvana C800 Nasıldır

FullHD led ekrana sahip olan C800 15.6 inçlik bir ekran boyutuna sahip. 2.290 kilogram ağırlığına sahip olan bu bilgisayarın kalınlığı ise 24.9 mm’dir. 16 GB RAM’i bulunan bu bilgisayar 2.50 GHz hız vaat eden Intel Core i7 işlemcisine sahiptir.

Nirvana C800 kristal ses teknolojisi ile birlikte kullandığı NVIDIA GeForce GTX 950M grafik işlemcisi sayesinde bir çok kullanıcıya üstün kalite sunuyor. 1 TB HDD bulunan bu cihazda 128 GB SSD desteği mevcut. Windows 10 işletim sistemine sahip olan C800 batarya ile de dikkati üzerine topluyor.

Casper Nirvana C800 modeli 3400 Türk Lirası değerinde satışa sunuluyor. Teknik özelliklerine bakılacak olursa piyasada bulunan benzerlerine göre daha uygun fiyata sahiptir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Görkem dedi ki:

    Casper benim bilgisayarla tanıştığım ilk markalardandır. Ama neden o gün bugün ciddi bir atraksiyon göstermedi. Bence bundan sonrada sektörde ön alması zor

Yorum Yaz