Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Casper Via M1 Sıfırlama Format Atma ve Desen Şifresi Kırma

Casper VIA M1 modeline Format atma nasıldır?

Casper VIA M1 Fabrika ayarlarına döndürme nasıldır?

Öncelikle sırasıyla Menü-Ayarlar – Yedekle ve Sıfırla – Fabrika Verilerine Sıfırla – Telefonu Sıfırla kısmına ulaştıktan sonra cep telefonunuzu fabrika ayarlarına rahatlıkla döndürebilirsiniz.

Casper VIA M1 Hard Format Nasıl Atılır ?

İlk yapmanız gereken telefonunuzu kapatmak ardından ise;
Ses açma + Ses kısma tuşlarına basılı tutun vede Güç(Power) tuşuna basılı tutun.
Ses açma tuşuna 2 kere basın. Gelen ekranda ses kısma tuşu vasıtası ilede Wipe Data/Factory Reset seçeneğine ulaşınız, bu seçenekte  iken de sol altta ki menü tuşuna basınız. Ardında  da Yes seçeneğini seçip tekrar onaylayınız.
Bir sonra ki adımda ise Reboot System Now seçeneğine gelip tekrar menü tuşu ilede onaylama işlemi yapınız. Bu işlemlerden sonra da  Casper VIA M1 formatlama işlemi başlayacaktır.

Şarjınızın %50 Üzerinde olmasına ve verilerinizi yedeklemeyi unutmayınız.

Casper-VİA-M1

Casper, Dünya devi Akıllı telefon piyasasına VIA modelleri ile giriş yaptı vede 2016 yılında da bu modellerine devam ediyor. En son kullanıcılarına sunduğu VIA M1 modelinin özelliklerini burada ki sayfamızda sizlere sunmuştuk aslında .Casper VIA M1 Format atma, sıfırlama, hard reset, fabrika ayarlarına döndürme gibi fabrika ayarlarına sıfırlama gibi işlemleri bu sayfamızda sizler için bir araya getirmiş olduk.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz