Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Cilt Kırışıklığı Çözümleri

Cilt Kırışıklığı Çözümleri

Benim gibi dünya üzerinde yaşayan hiçbir kadın da yaşlanmayı istemez.Cilt Kırışıklığı Çözümleri

 

Yaşlı görünmemek için de elinden ne geliyor ise yapmaya
özen gösterir. Yaşlandığınızı belli eden ilk yerin de cildinizin olması tüm kadınları cilt bakımı ile ilgili ayrı bir titizliğe sürüklemiştir.

Her kadın gibi ben de yaş alsam dahi yaşlı görünmemek için pek çok cilt bakım kremi ve serumu kullandım. Cildimin her bölgesine özel bakımlar yaptım, kremler kullandım. Dermokozmetik ürünler içinden denemediğim ürün neredeyse kalmadı diyebilirim. Son olarak ise Peter Thomas Roth cilt bakım ürünleri ile tanıştım. Bu markaya ait kremler yaşlı görünmeyi ortadan kaldırdıklarına dair oldukça iddialılar idi.

Ben de bu ürünler ile ilgili biraz araştırma yaptım. Araştırma yapar iken fark ettim ki, neredeyse bütün dünya bu cilt bakım kremlerini kullanıyormuş. Hatta internet sitelerinin çoğunda bu markaya ait cilt bakım kremlerinin yaş ilerlemesi ile birlikte ciltte oluşan derin kırışıklıklara çözüm bulduğu yazıyordu.

Araştırmalarım ve okuduğum yorumların etkisi ile ben de bu cilt bakım kremlerinden bir tanesini almak ve denemek istedim. Çünkü yüzümde yaşımın ilerlemesi ile birlikte ne kadar bakım yapsam da önleyemediğim çizgiler ve sarkmalar oluşmuştu.

Araştırdığım kremleri http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesi üzerinden aldım. Tercih ettiğim ürün kırışıklıkların giderilmesi için kullanılan bir üründü. Kuru bir cilt yapısına sahip olduğum için normalden kuruya dönük ciltler için uygun olan, yaşlanma karşıtı bir gece kremi aldım. Ürünü bir süre söylendiği şekilde kullandım. Bir süre sonra çevremdeki kişiler cildimde bir değişiklik olduğunu söylemeye başladılar. O zaman fark ettim ki, cildimde oluşan derin kırışıklıklar biraz olsun değişmeye başlamış ve cildim kendisini biraz toparlamıştı. Ayrıca cildimin nem dengesi de kremi kullanmaya başladığım günden bu yana çok daha iyiydi.

Krem sayesinde gün içinde cildimin kuruluktan dolayı gerildiğini uzun zamandır hissetmiyorum. Peter Thomas Roth markasına ait cilt bakım ürünlerini herkesin kullanmasını tavsiye ederim. Kullandığınız zaman bu kremlerin diğer cilt bakım ürünleri ile bir alakasının olmadığını çok iyi anlayacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Özlem Atmaca dedi ki:

  Belli bir yaştan sonra maalesef biz istemesek de cildimiz kırışacak ve iyi görünmeyecek. Bende 40 yaşına geldiğimden beni cildime özen göstermeye başladım, tamamen engellenemez ama ne kadar geciktirsek o kadar iyi. Yazıda anlatılanlara katılıyorum peter thomas roth markasının birkaç kremini kullanıyorum, oldukça etki gösterdi diyebilirim.

 2. Meliha Demirsoy dedi ki:

  Seneler önce halamın kızının önerisiyle cildimde çıkan benekler için peter thomas roth kullanmaya başlamıştım. Cildimde oluşan gözenekleri hızlı şekilde çıkartmasından sonra diğer kullandığım bakım ürünlerimi de bu markadan yana seçerek kullanmaya devam ettim. Tüm hanımlara tavsiye ederim.

 3. Emel Demirbilek dedi ki:

  Dermokolik sitesinde ücretler dışarıya göre çok uygunmuş. Daha önce internetten alışveriş yapmaya sıcak bakmıyordum ama eşim sanal kredi kartı çıkartılarak güvenle yapıldığını söyleyince üye oldum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, kampanya yapan başka alışveriş siteleri oldukça bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 4. Pelin akçebol dedi ki:

  Sitenizdeki fiyatlar dışarıya göre çok uygunmuş gerçekten. Peter thomas roth’un nemlendiricisini kullanıyorum bende ama dışarıdan almıştım. 15 lira pahalıya aldığımı görünce dermokolik sitesine üye oldum hemen 🙂 Teşekkürler.

Yorum Yaz