Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Dolar Ne Kadar ? Online Döviz Hesaplama

2017 yılının ilk çeyreğinde  bulunduğumuz şu günlerde  ekonomistlerin  en çok alakadar olduğu konu döviz piyasası. İş adamları  ve bireysel yatırımcılar dolar ne kadar  sorusunun cevabını her gün merak etmekte…  Dolar ve Euro  her gün  çeşitli dalgalanmalar yaşayarak  yatırımcıların artık  takip edemeyeceği  bir konu  haline geldi. Tam bu noktada size  bir siteden bahsetmek istedik:

dolar-ne-kadar

Dolar Hesaplama

dolarnekadar.org adresinde  günlük döviz  kurları  sürekli güncel olarak  takip edilebilmekte ve dilerseniz para birimlerini birbirine  de çevirme gibi bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır. Elinizdeki doların ne kadar Türk lirası  tutacağını  öğrenmek istiyorsanız  sadece siteye girip ilgili alanları doldurmanız  yetiyor. Gerisini dolarnekadar.org otomatik olarak çeviriyor.

Sadece yükselen dolar değil… On binlerce yatırımcı bilgisayar başına geçtiğinde   euro ne kadar  şeklinde aramalar  yapıyor. Bu konuda güvenilir  kaynaklardan biri olan  dolarnekadar.org  adresi ilk duraklarınızdan  biri olacaktır.

Bu sitede başka neler var ? 

  • Günlük Dolar  Kuru
  • Günlük Euro Kuru
  • Günlük Arabistan Riyali Kuru
  • Günlük Sterlin Kuru
  • Günlük – Haftalık – Aylık Kur Grafikleri
  • Gelişmiş Döviz Kuru Arşivi

Artık Türkiye’ de Türk lirasının yanında   sadece Dolar ve Euro etkin para birimleri değil. Suriyeli   nüfus yoğunluğunun oluştuğu  ülkemizde artık Arap Riyali de  piyasalarda etkin para birimlerinden  biri olmuş durumda. Bu yüzden yatırımcılar artık Arap Riyali kurlarını da takip etmektedirler.

Sterlin Türk lirası karşısında  en değerli para birimlerinden  biri. Sterline yatırım  yapan yatırımcıların sterlin ne kadar sorularının yanıtı  da  dolarnekadar.org adresinde . Günlük  sunduğu  online kur bilgilerinin içerisinde ingiliz sterlinine de yer vererek Türkiye piyasasında en etkin rol oynayan yabacı para birimlerinin  değer durumlarını göz önüne sermiş bulunuyor.

Özellikle  2017 yılında Türkiye’ nin geçirdiği  ekonomik ve siyasal dalgalanmalar sonrasında  para piyasaları ciddi manada etkilenmiş durumda. Bundan en  sanayi ve üreten kesim etkilenmiş durumda. Doların ve Euro’ nun yükselmesi ham maddelere  gelen zamları  tetiklemekte  bu da üretim maliyetlerini arttırmakta…

Bu yüzden üreten  kesim  günlük olarak  dolar ne kadar ,  euro ne kadar  gibi  önemli  konuları merak etmektedir. Doğu kaynaktan kur bilgilerini edinmek kar etmenin ilk anahtarıdır. dolarnekadar.org adresi  günlük  kurları  ve para birimi hesaplama  seçenekleri  ile sizin  iş dünyasında en kolay ve en hızlı erişebilir yardımcınız olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz