Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

En İyi Pırlanta Takı Setleri

En İyi Pırlanta Takı Setleri

Takı setleri denince akla ilk gelen tatbikîde pırlantadır diyebiliriz. Çok özel çalışmaların yapılmasından dolayı her tarza uyum sağlayabileceği de kuşkusuzdur. En çok satanlar ve beğenilenler arasında yer alan o muhteşem parça ise karşımıza tektaş olarak çıktığı için üçlüsü, beşlisi ve yarım tur olarak da şekillendiğini kolaylıkla görebilmekteyiz. Takı setleri ağırlıklı olarak çoklu parçalardan oluşmaktadır ve istenildiği zaman parça âdeti de azaltılabilir. Hal böyle olunca kolye ile yüzük veya yüzük ile bir küpe bile pırlanta set haline getirilebilir.

2501_buyuk

pırlanta set 1

pırlanta set 2

pırlanta set

Fantezi gerdanlıklar veya zincir kolyeler kadar bilekliklerde çok ilgi çekmektedir. Bunun yanında safir taşlı yeşil veya mavi renkli küpelerde en iyi ürünler arasındadır diyebiliriz. Gerdanlık Kolye için yapacağınız en güzel seçim ise hafif ve şeklinde uzantısı olan yarısına kadar küçük taşlarla işlenmiş ve ucunda sadece pırlantası olan ürün olabilir. Sadelikten biraz uzak olsun ve gösteriş barındırsın derseniz eğer ağır işlemeli modellere de karar verebilirsiniz.

Takı setleri1 takı setleri2 takı setleri3 takı setleri4 takı setleri 5

Gündelik hayatta ve özel günlerde bayanların çok rahat edebileceği suyolu gerdanlıkları tüm kıyafetlere yakıştırmak oldukça kolaydır. Özelliklede iri taşlı Pırlanta küpelerle kombine etmek bile farklılık yaratabilir. Hem bayanların hem de erkeklerin ilgi odağı olmasından dolayı böylesine muhteşem takılara sahip olabilmenin ayrıcalığını yaşayarak en özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Söz, nişan, nikah ve düğünler kadar doğum günleri evlilik yıl dönümleri gibi günlerde de tercih edilebilmektedir.

Bu yazıda kullanılan tüm resimler/materyaller https://www.lizaypirlanta.com/ adresinden alınmıştır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz