Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

General Mobile Telefonlarda Uygulama Güncellme Sorunu

General mobile markalı telefonlarda son zamanlarda  google  play üzerinden uygulama güncelleme sorunları  artmaya başladı. Google  play hesabına girip  uygulamalar  güncellemeye  başlandığında  ilk  uygulama güncelleme ekranında takılıp kalıyordu.

General mobile markalı telefonlarda  yaşanan  bu güncelleme sorununu ortadan kaldırmak için  bir kaç çözüm vardır. Bunlardan  ilki ;

telefonunuzun  menülerinden Ayarlar kısmına  girin.  Buradan uygulama yöneticisine girin. tüm uygulamalar kısmından  Google  Play Hizmetlerine  girin.

Bu kısımda Bulunan Hafızayı Temizle ya da  Önbelleği Temizle işlemlerini  yapın ve çıkın. Tekrar google play hizmetlerine  girdiğinizde  uygulamalarınızın artık güncelleniyor olması  gerekir.

Bu işlemleri yaptınız ancak yine de  general mobile  telefonunuzda uygulamalar güncellenmiyor ise  fabrika ayarlarına geri dönmeniz gerekmektedir. Bunu yapmadan önce mutlaka  telefon numaralarınız, görsellerinizi  ve var ise müziklerinizi  yedeklemeniz gerekmektedir. Yedekleme işleminden sonra fabrika ayarlarına dönüş yaparak sorunun ortadan  kalktığını göreceksiniz.

Eğer bu işlemi de yaptınız hala telefonunuz  güncelleme  yapmıyor ise  garantili ise servise gönderin. garantili değilse restore  yapmayı deneyebilirsiniz. Ama % 95  oranında fabrika ayarlarına  döndüğünüzde sorun ortadan kalkacaktır.

Google Gelen Aramalar : 

  • General Mobile uygulama güncelleme sorunu
  • General mobile güncelleme yapamıyorum
  • Uygulama güncelleme sorunu  general mobile elite
  • general mobile  google play güncelleme sorunu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz