Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Hobbit: King of TheMiddle Earth oyunu

Hobbit: King of TheMiddle Earth oyunu

Hobbit King of TheMiddle Earth

Yüzüklerin efendisi serisi dünyanın en çok beğenilen kitap ve filmlerinden birisi olmuştur. Çekildiği her seri milyonlarca kişi tarafından izlenen ve devam filmi olan Hobbit’te aynı şekilde izlenen bu muhteşem başyapıt hem bilgisayarlar hem de mobil platformlara taşınmıştır. Bugün sizler bu muhteşem başyapıtın mobil oyununu tanıtmaya çalışacağız.

Hobbit  King of TheMiddle Earth oyunuHobbit: King of TheMiddle Earth adı ile piyasaya çıkan ve çıktığı andan itibaren milyonlarca kişi tarafından oynanan Hobbit’in mobil oyunu gerçekten muhteşem olarak yapılmış bir oyun olma özelliğine sahip. Multiplayer yani çok oyunculu olarak oynanabilen ve krallık kurarak geliştiğiniz bir oyun olan Hobbit: King of TheMiddle Earth Android ve iOS platformlarında oynanabilen bir oyun olma özelliğine sahip. Hem telefon hem de tabletiniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın almalar ile dilerseniz krallığınızı geliştirebiliyorsunuz.

Hobbit: King of TheMiddle Earth oyununun amacı Elf veya Cüce krallığı oluşturup daha sonra diğer krallıklara saldırmak. Bu esnada sizlere yapıtın da başkahramanları olan Bilbo, Gandalf, Legolas, Aragorn eşlik ediyor. Sizlerde bu sayede gelişerek diğer oyuncuların krallıklarına saldırıyor ve bu sayede hem deneyim hem de ganimet kazanabiliyorsunuz. Oyun içi birkaç görevinde bulunduğu bu harika oyun ile kısa süre içerisinde orta dünyanın tek hâkimi olabilir ve çevrenizdeki krallıklara korku salabilirsiniz. Benim çok sevdiğim bir yapıt olan Hobbit’in oyununun olması gerçekten heyecan verici.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz