Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

HTC One S9 Özellikleri Ve Fiyatı Hakkında

HTC One S9 inceleme

HTC, One serisi olan en son akıllı telefonunu HTC ONE S9’u dün tanıttı. HTC ONE S9, tek parça metal gövde tasarımına sahip ve son teknolojiye sahip olan bu akıllı telefon çok sayıda gelişmiş özelliğe de sahiptir.
htc-one-s9-2

HTC ONE S9 Kamerası bir başka

Her telefon kullanıcısı telefonun gerçekten de profesyonel fotoğraflar çekmesini ve çok kaliteli olmasını ister özellikle de anlık fotoğraf çekmek isteyenler için; HTC One S9 kamerası kullanıcılarına çok farklı ve çök güzel özellikler sunmaktadır.HTC One S9 13MP arka kamerası ve loş ışık altında yada hareketli anlarda bile keskin ve dengeli  son derece net fotoğraflar çekebilirsiniz.
Ayrıca 0,125 ms içinde de el hareketini tespit edip fotoğraf çekebilen bir kamera özelliğine sahiptir HTC One S9 bugüne kadarki en gelişmiş olan OIS teknolojisini içeriyor diyebiliriz.

HTC One S9  ULTRAPIXEL ön kamera ile   her ortamda detaylı selfie’ler çekmenize imkan vermektedir. HTC One S9 ultra  kolayca kullanılabilen düzenleme araçları ile fotoğraflarınızı kusursuz bir hale getirmek  çok basit. HTC One S9  RAW görüntü işleme yoluyla  görüntülerin hemen hemen gerçek yaşamda ki kadar canlı renklere sahip olduğu, daha  net fotoğraflar sunmaktadır.
1461692381_02
HTC One S9 Özellikleri

HTC One S9 144.6 x 69.7 x 10.1 mm boyutlarındadır ve158 gram ağırlığındadır. 2840 mAhbatarya gücüne sahio olanHTC OneS9, 4.5G uyumlu LTE modeme, Wi-Fi ac desteğine sahip, Bluetooth4.1 ve de GPS/GLONASS bağlantı seçeneklerine de sahiptir.

HTC One S9 5 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahiptir ayrıca HTC One S9, Mediatek Helio X10 işlemci kullanmaktadır. HTC One S9’da 2 GB RAM tercih edilmiş ve bu modelin dahili depolama kapasitesi ise 16 GB olarakbelirlenmiştir.  HTC One S9’da kullanılabilir alan ise  9.24 GB olarak açıklanmıştır.

Ayrıca HTC One S9 microSD kart desteği özelliğiyle 2 TB’a kadar da arttırılabilir bir hafıza desteği sunduğunu da söyleyelim.

1461692397_03

HTC One S9 Fiyatı
HTC One S9, 499 Euro fiyatıyla ilk olarak Almanya’da satışa sunulacaktır. Bu modelin global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmemektedir.

Aksesuarlar ve bulunabilirlik

HTC ONE S9, renk aternatifleri  Gümüş-Altın ve Altın,Kurşun Gri.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz