Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Huawei P9 Özellikleri Hakkında Her Şey

huawei-p9-lineup

Huawei P9 Özellikleri

Huawei P9 Özellikleri ve kullanıcı yorumu
Günümüzde her insanın ehemmiyet verdiği telefon piyasasına yeni bir telefon modeli daha eklenmiştir. İnsanlar tarafından beklenen bir model olan huawei p9 bir çok yenilik sunmakta ve telefon dünyasında kendi özgün yerini korumaktadır.

Huawei p9 için oyunun kurallarını değiştirecek olan telefon diye bahsedilmektedir, çünkü telefondan beklenilen en önemli özelliklerden olan fotoğraf çekmek huawei p9 da kendini açık ara fark ile öne koymaktadır. Nedeni ise çift kameraya sahip oluşu ve LEICA markasıyla ortak çalışmış olup kamerasını çok üst seviyelere taşımasındandır.

Kamera çok üstün kalitede fotoğraflar çekebilmekte özellikle de siyah-beyaz fotoğraflar konusunda çok başarılı olmaktadır.Ekran konusunda ciddi bir iyileştirmeye giren huawei p9 , 5.2 inç ekrana sahiptir.

 

Ekranın kalitesini gün ışığında bile sergilenen fotoğrafların ekrandaki duruşu ile ölçebiliriz çünkü oldukça parlak ve göz yormayan cinstendir. Telefonun arka kısmında bulunan parmak okuyucu sensörü ile kilit yahut parola sıkıntısına maruz kalmıyorsunuz.

 Huawei p9 kullanıcı yorumu

Ekranın full hd olması da huawei p9 un işlemcisinin kalitesi ile alakalı olarak gelişen bir özelliği. Arkada bulunan metal kasa bir dizi işlemden geçmiş olup, alıcılarının karşısına alnının akı ile çıkabilecek bir yapıdadır. Şarj cihazı çok kaliteli olan huawei p9, Iphone ile karşılaştırıldığında çok daha hızlı şarj olabilen bir telefondur. Detaylar, ışık ve yazılım açısından da çok başarılı bir telefondur.Sim kartı ve hafıza kartı aynı yerde olan huawei p9 alıcılarından yüksek not alacağa benziyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz