Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

iOS 11 Özellikleri Nelerdir

Teknolojinin Dünya devi Apple’ın 2017 sonunda yayınlayacağı iOS 11 güncellemesi hakkında da ilk bilgiler geldi. İşte iOS 11 özellikleri ile gelecek o özellik! iOS 11 ne zaman gelecek?

Teknoloji devi Apple, Eylül ayında tanıtacağı iPhone modeli ile de birlikte yeni iOS 11 sürümünü de görücüye çıkaracak. iOS 11 olarak  dan adlandırılacak olan bu güncelleme ilede ne gibi yeniliklerin geleceği şimdiden merak konusu olmuştur. Bugün de iOS 11 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Şimdi İsrail menşeli site olan The Verifier tarafından paylaşılan haberde ise şöyle; iOS 11 güncellemesi ile birlikte FaceTime görüşmelerine de grup özelliği gelecek. Kullanıcılarartık  FaceTime üzerinden en fazla beş kişiye kadar da görüntülü görüşme yapabilecek. Apple’ın  ise bu alandaki rakiplerinin yıllardı grup sohbeti özelliğini sunduğunu düşünürsek, bu özellik için  aslında çok geç kalındığını söyleyebiliriz.

iOS 11 güncellemesi ilede gelecek olan FaceTime grup sohbet özelliği ise aynı zamanda macOS güncellemesi ile Mac bilgisayarlara da da gelecektir. Bakalım iOS 11 ile Apple ne gibi değişiklikler yapacaktır?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ahmet dedi ki:

    ben iphone 5c kullanıyorum. telefonu ios 11’e yükseltmekten korktum açıkçası. baya güzel özellikler eklenmiş fakat ios 11’i yüklersem telefon baya kasıcak gibime geliyor.

  2. barisct dedi ki:

    ios un istediği kadar özelliği malesef ön yargım ve takıntım yüzünden kendisini hiç bir zaman sevemeyeceğim.

  3. Adnan Dan dedi ki:

    Bugüne kadarki güncellemelerini ben şahsen beğenmedim. Umarım iOS 11 ile düzgün ve stabil bir hale gelir sistem.

Yorum Yaz