Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Online Oyun 2

Overwatch

Sitemizin bünyesinde online mmo oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar kullanıcı tarafından severek oynanan ve iyi vakit geçirilmesine olanak sağlayan takım çalışmasına dayalı oyunlardır. Online mmo oyunlar; takım çalışmasına dayanan ve birçok kullanıcının online olarak bilgisayarlarından veyahutta konsollarından oyuna dahil olarak oynadıkları bir oyun türüdür. Oyunlarda gerçek hayatla alakalı olmayan karakterler, yaratıklar ve kahramanlar mevcuttur. Karakterini seçen ve istedikleri özellikleri yükleyen kullanıcı oyuna dahil olur ve oluşturduğu karakterin kontrolü tamamen kendisinin öz kontrolüne tabiidir. Oyuncular oyun içerisinde birbirleriyle istekleri dahilinde iletişim kurabilmektedirler. Bunu oyun sisteminde yüklü olan mesajlaşma sistemleri üzerinden yazışma yoluyla gerçekleştirebildikleri gibi isterlerse mikrofon ve kulaklık aracılığıyla da sohbet ederek gerçekleştirebilirler.

Sistemimizde yüklü olan ve aynı şekilde tıpkı online mmo oyunlar kadar revaçta olan başka bir oyun türü daha vardır.  Bu oyun Overwatch adlı oyundur. Overwatch; Mmo cinsi oyunların tersine kabile halinde oynanan bir oyun türü değildir. Bu oyunlarda tek kişi mevcuttur ve oyun bu karakterin etrafında dönmektedir. Karakter, yani dolaylı yoldan da olsa kullanıcı oyunu karakterin gözünden görür. Ve aynı şekilde de oyunu karakterin gözünden idame ettirir. Owerwatch adlı oyun Blizzard tarafından üretilmiş Fps tabanlı bir oyundur. Fakat bu oyunda Fps tabanlı oyunlardan ufakta olsa bir fark vardır. Oyun yine kullanıcının gözünden oynanmaktadır fakat aynı şekilde takım çalışmasına da dayanan bir oyundur. Overwatch adlı oyunda genel olarak karşılıklı olarak iki farklı takımın mücadelesi mevcuttur. Bu takımlar en fazla 6 kişiden oluşmak üzere toplam 12 kişinin mücadelesinden ibarettir. Bu şekilde revaçta olan oyunlar sitemizde mevcuttur ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Tüm oyunlar online oynanabilmekte ve görselleri ile sizi oyuna doyurabilmektedir. Tüm oyunlar ücretsiz ve hızlı bir şekilde size sunulmaktadır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Alexandra dedi ki:

    My partner and I stumbled over here coming from a dinrfeeft website and thought I should check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to looking at your web page for a second time.

Yorum Yaz