Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Periscope’nin Yeni Özellikleri Nelerdir?

Periscope'nin yeni özellikleri nelerdir

Periscope’nin yeni özellikleri nelerdir

Periscope’nin Yeni Özellikleri Nelerdir?
Twitter’da kullanıcıların canlı yayın yapmasını sağlayan güzel platformu Periscope‘a gelecek olan yeni özellikler açıklandı bile. [kirmizitext]Periscope[/kirmizitext]’ye kısa sürede canlı yayın yapan platformlar hızla artmaktadır buna karşın Periscope, yeni özellikleriyle kullanıcılarını Periscope’a bağlamak ve daha kolay kullanım oluşturmak için çalışıyor.

Periscope güncellemesi gelecek hafta yayınlanacak  birkaç önemli yeniliği de beraberinde getirecektir. Bu yenilikler ise şöyle; Periscope üzerinde canlı yayınlar kategorilere ayrılacak böylece izleyiciler ilgi alanlarına göre  de canlı yayınları bulabileceklerdir. Bunuka birlikte bir canlı yayına hızlı bir şekilde erişmeniz için getirilecek olan “Arama” özelliği sayesinde de istediğiniz canlı yayını konusuna ve de başlığına göre kolaylıkla bulabileceksiniz.

[pembetext]Periscope’un[/pembetext] diğer bir yeniliği ise artık DJI marka ve de Periscope yayınını desteklemekte olan bir drone sahibiyseniz drone kameranız ile de canlı yayın yapabilecek ve de dilerseniz yayın esnasında tekrardan iPhone’unuzun kamerasına da dönebileceksiniz.

Ayrıca Periscope’ta yapacağınız tüm canlı yayınlar otomatik olarak Periscope ve Twitter’da kaydedilecektir. Fakat yayının bir kaydının olmamasını istiyorsanız ise bu yayının kaydını silebilecek ve tekrardan geri getirmek isterseniz de 24 saat içinde yayının kaydını periscope’ de geri getirebileceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz