Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Aralık 2017

Pratik Ticari Programlar ve Ön Muhasebe Takip Sistemi

İşlem hacmine bakılmaksızın bütün işletmeler düzenli bir şekilde ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek istemektedir. Yazılım teknolojisinin gelişmesine rağmen piyasada bulunan ticari programlar karışık arayüzlerinden dolayı firmalar tarafından tercih edilmemektedir. Günümüzde pratik kullanım olarak tabir edilen basit ara yüzlü ve özelleştirilebilir muhasebe programları artık firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Pratik yapıları sayesinde hem ilk defa kullanacak firmalar hem de geçiş yapmak isteyen firmalar için kolaylık sağlamaktadır.

Fakat pratik kullanım olarak alacağınız programın bazı özellikleri de içinde barındırması gerekmektedir. Örneğin veresiye takibi ve barkod sistemi için ayrı bir yazılım yerine kullanacağınız muhasebe yazılımın içinde aynı zamanda barkod yazdırma ve kasa programı özelliği de bulunması gerekmektedir. Bu tür özelliklerin olmayan ticari programlar belki ilk başlarda fiyat olarak avantajlı görülmektedir. Fakat ilerleyen dönemlerde işlem hacmi ve çeşitliliğin artması ile ilave alacağınız bu tür özellikler ek masraf olarak karşınıza çıkacaktır.

Muhasebe Programları

Pratik ticari yazılımlar arasında en çok tercih edilen marka olan Fenesoft muhasebe programları ile işletmenizin bütün ön muhasebe işlemlerinin tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilmenin yanında barkod işlemlerini yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Fenesoft muhasebe yazılımları özellikle detaylı arşivleme ve raporlama özelliği ile rakiplerinin bir adım önünde olduğu görülmektedir. Arşivleme konusu ön muhasebe için en önemli adımların başında olduğundan firmaların alacakları yazılımlarında detaylı arşivleme ve istenilen tarihe göre raporlandırma özelliği bulunması dikkat etmeleri gerekmektedir. Fenesoft, tüm ticari işletmeler için muhasebe, hesap takibi ve iş düzenine yönelik özel uygulamalar geliştirmektedir. Tüm şirketler, Fenesoft uygulamalarının deneme sürümlerine http://www.fenesoft.com/ adresli internet sitesinden ulaşabilmekte ve internet sitesinde yer alan canlı destek hattından detaylı bilgi alabilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz