Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Predator DDR3 ve DDR4 RAM’leri Artık Yenilendi

            Online oyun sektörünün bu kadar çok gelişmesi ve istediği minimum donanımlar nedeniyle bir çok firma RAM’lerini ve ekran kartlarını yeniledi. Bu yenileme hareketine girişenlerden bir tanesi ise HyperX’dir. HyperX’in Predator DDR3 ve DDR4 RAM’leri yenilendi. Peki yenilenen özellikleriyle bu RAM’ler nasıl şekil aldı?

Predator DDR3 ve DDR4

HyperX’in en üst seviyelerde olan Predator RAM’leri yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bu RAM’ler daha iyi ısı dağıtımı ve performans sunmaktadır. Yenilenen DDR3 Predator RAM 2666 MHz frekans hızı ve CL9-11 gecikme hızı sunmaktadır. Bir diğer yenilenen Predator DDR4 RAM’ler ise 3333 MHz frekans hızı ve CL15-16 gecikme hızı sunmaktadır.

Özellikle online oyuncuların tercih ettikleri RAM’lerden olan Predator DDR3 ve DDR4 RAM’leri yeni tasarımı ve vaat ettikleri hızlar ile oyuncuları HyperX markasına yönlendiriyor. Bu RAM’ler oyunculara daha iyi ısı dağılımı, daha yüksek hız ve daha yüksek performans sağlıyor. Peki yenilenen Predator DDR3 ve DDR4 RAM’leri nasıldır?

              DDR4 RAM Teknik Özellikleri

Bu RAM’lerin kapasitesi en düşük 4 GB ve en fazla 16 GB’dir. Kit’ler ise 8 GB seçenekler ile 64 GB seçeneklere kadar mevcuttur. DDR4 RAM’lerin frekans hızlarının en düşüğü 3000 MHz ve en yükseği 3333 MHz’dir. Bu RAM sizlere CL15-CL16 gecikme hızı sunmaktadır. Uyumlu olduğu Intel 100 Series Chipset ve x99 anakart ile kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

              DDR3 RAM Teknik Özellikleri

Bu RAM 4 GB ve 8 GB modüller kapasitesi ile 8 GB, 16 GB ve 32 GB Kit kapasitesi sayesinde performansınızı kat kat artırmaktadır. Sunduğu frekans hızları ise 1866 MHz ile 2666 MHz arasında değişmektedir. Gecikme süreleri ise CL9-CL11’dir. Uyumlu olduğu Intel 9 Series Chipset ve X79 Chipset ile özellikle online oyun severlere hız ve performans yüksekliği sunuyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz