Rolls – Royce VISION NEXT 100 Modeli Hakkında

38 okunma

 

Geleceğin otomobili olarak tanımlanan Roll – Royce VISION NEXT 100 modeli hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

images (10)

Roll – Royce gelecek 100 yılın otomobillerini şekillendireceği söyleniyor. Londra’da tanıtımı yapılan bu araç gelecek yılların daima mükemmelliğe ulaşacak Vizyon Aracı olarak öne sürüldü.

Bu araç gelecek yılların lüks müşterilerinin isteklerine ve mobilite arzularına cevap verecek şekilde dizayn edildi. Araç tanıtımına geniş çaplı olarak bakacak olursak;

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Rolls – Royce tarafından yürütülen araştırmalarda ve bu markanın devamlı müşterileri ile yapılan ikili görüşmelerde bu kişilerin lüks istekleri göz önünde bulunduruldu. Bu modelin lük hayata başlıca oturması ve mobilitenin geleceği müşterilerinin istekleri doğrultusunda tekrar geliştirildi. Aynı zamanda Rolls-Royce kendi özelliklerini koruyarak hiç bir değişikliğe gitmeyeceğini ilke olarak belirtti. Bu sayede müşterilerine bir güvence vermiş oldu.

images (9)

Rolls-Royce her müşterisinin isteğine uygun olarak tekrardan lüks anlayışını dizayn ediyor. Monte edilmiş düşüncelerden biri ise bu aracın kişinin isteklerine özel olarak cevap vermesi ve lüksü yakalayabilmesidir. Bu sayede aracın satın alınması için bir neden daha ortaya koymuş oluyorlar.

Rolls-Royce ekibi ve Proje Müdürü Giles çalışmalarını şekillendirirken kendilerini bazı sorulara tabii tutarak bu güzel çalışmayı ortaya çıkarmışlardır: Gelecek asırda lüks anlayışı nasıl tarafımızdan şekillendirilir? Bu soru ile çalışmalarına yön veren ekip zincirleme olarak sorular eşliğinde gelişime devam ediyordu: Rolls-Royce VISION NEXT 100 sahibi olan kişiler araçlarından ne gibi şeyler bekler? Bu soru onları daha da geliştirmeye itmiş ve tekrar bir soru sorma gereği hissetmişlerdir kendilerini: İnsanların beklentilerini karşılamak adına neler yapabiliriz? Bu soru ise onları son aşamaya yani yap ve tanıt katmanına getirmiştir. Böylece bu model ortaya çıkmış ve gelecek 100 yılın aracı olarak nitelendirilmiştir.

 

 

beyuzman

Öğrenci,Elektrik Elektronik Mühendisliği,Doktor,Webmaster,Bilgisayar mühendisi,Eğitim uzmanı ne bekliyorsanız onu karşılarım saygılarımla

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın


gazete manşetleri