Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Aralık 2017

Samsung Galaxy S7 Active Özellikleri

Samsung galaxy S7 Active’nin Özellikleri Belli oldu bile Galaxy Active modelinin  teknik özellikleri artık belli oldu. Öncelikle dayanıklı kasasıyla ön plana çıkacak olan telefona daha büyük  pil eşlik edecektir.

Samsung Galaxy S7 Active’nin ilk görüntüleri geçtiğimiz günlerde internete servis edildi bile.

Galaxy active de çok geçmeden de bu defa dayanıklı olan bu telefonun başlıca teknik özellikleri sızdırıldı.Galaxy S7 Active’in sızmış olan görüntüleri, kasanın dayanıklı olan yapısı  göz önüne alındığında bize Galaxy S7’den çokda daha farklı olacağını da göstermişti.

Galaxy Active teknik detaylar noktasında iki telefon arasında özellikle de ekran ve pil tarafında önemli farklılıklar göze çarpmaktadır. Galaxy S7 Active’de 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklüğe sahip Super AMOLED ekran kullanılmaktadır.

Galaxy S7 Active

Galaxy S7 Active

Galaxy S7’nin Amerika ve Çin versiyonlarında olduğu gibi dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemcisinden de güç alacaktır.Galaxy S7 Active’in bellek biriminde  4GB RAM ve de artırılabilir 32GB da dahili depolama kullanılımaktadır.

Active’de Snapdragon 820 ve Daha Büyük Bir Pil var

Galaxy S7 Active’in daha büyük oşan kasasında ise en azından 3.600 mAh kapasiteli bir pilin yer alması beklenmektesir. Galaxy Active’nin  ön bölümünde ise üç adet fiziksel buton yer almaktadır ve parmak izi sensörü de  S7 Active’in başlıca özellikleri arasında yer alacaktır.

 

 S7 Active suya ve toza karşı dayanıklıdır ve MIL-STD-810G askeri standartlarından (darbe, basınç, düşme, nem, sıcaklık vb. etkenler) başarıyla geçen orjibal bir kasayla çıkış yapacaktır. Bu kasa sert plastik bir madden oluşmaktadır.

Galaxy Active Android 6.0.1 işletim sistemiyle çıkış yapması beklenirken telefonun kamera birimi ise normal S7’den farklı olmayacaktır. Ana kamera ise 12 megapikseldir, ön kamera ise 5 megapiksel çözünürlüğünde olması beklenmektedir.

Galaxy S7 Active’in önümüzdeki haftada resmen açıklanmasını bekliyoruz.

Peki  Galaxy S7 Active’nin özellikleri hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz