Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

Samsung Note 7 Nasıl değiştirilir ve iadesi nasıl yapılır

Samsung, eski ve yeni cihazları yenileyecek

Samsung Electronics açıklamada Türkiye’den yapılan açıklamada, Galaxy Note7 Değişim Programı’nın güncellendiği belirtildi.
Tüm Galaxy Note7 cihazlarını 18 Ekim ila 11 Kasım tarihleri arasında değiştirebileceği bildirildi.

Note 7 CİHAZINI GETİRENE İKİ FARKLI SEÇENEK SUNULACAK

Galaxy Note7 cihazını getiren kullanıcılara ise tercihleri doğrultusunda iki seçenek sunulacağı aktarılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Galaxy S7 Edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere ise 600 lira geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung yetkili bayisinden de alabilecek. Para iadesini tercih eden müşterilere ise 3 bin 600 lira ücret iadeside edilecektir. Galaxy Note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecektir.
Galaxy Note7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar da  Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir yada hiçbir ek maliyet yansıtılmadan da sözleşmesini iptal edebilirler. Bunun yanında kullanıcılar, Galaxy Note7 kampanyası dahilinde verilen Samsung Gear VR’ı  da kullanmaya devam edebilecek. Önceden de Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılıp telefonunu Samsung Servis Merkezine bırakan kullanıcılar ise bu servis merkezine gidip belirtilen seçeneklerden  de yararlanabilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz