Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Samsung’tan Beklenmedik Hareket

Samsung’tan Beklenmedik Hareket

Bu sene birbirinden ayrıcalıklı akıllı telefon modelleri ile karşımıza çıkmış olan Samsung, istikbal sene stratejisini değiştirmiş olacak… Güney Kore’nin en mühim teknoloji şirketlerinden Samsung, gelen yeni bilgilere nazaran telefon planlamasında değişikliğe gidiyor. Gelecek sene bakımından daha ayrıcalıklı bir yol izleyecek olan firma, üst düzey modellerden çok, giriş ve orta özellikte makinalara odaklanmış olacak. Bu sayede A ve J benzeri serilerin yolda bulunduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Segmentlere Ağırlık Verecek!

2015’te üst düzey cihazlarından istediği verimi alamayan fakat buna kıyasla orta ve giriş düzeylerine hitap eden modelleri ile epey bir güzel satışlar yakalayan Samsung, istikbal sene daha çok satış yapmış olduğu segmentlere hitap edecek.

Samsung Telefon Modelleri Orta Bütçeliler İçin Yenilenecek!

Yani bir bakıma orta düzeye ilişik daha çok model çıkacağını ön görmek mümkün. Bunu satış rakamlarına bağlayan belge de, alınan sonuç sonrasında telefon sevkiyatında azalış da görüleceği belirtiliyor. Hali hazırda, A, J, E ve [mavitext]Note[/mavitext] benzeri birbirinden ayrıcalıklı telefonlara imza atmış olan [kirmizitext]Samsung[/kirmizitext], 2016 model A ve J serilerini hazırlıyor. Bunun yanında şirketin yeniliklere imza atıp atmayacağı şimdilik bilinmemekte.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz