Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Kasım 2017

Sıfır Bir Dizisi 3 ( Üçüncü) Sezon Yeni Bölümler

Son zamanlarda internet ortamında en çok izlenen dizilerden  biri olan sıfır bir dizisi 2 sezonu 10 bölümle kapattı. Herkes  dizinin 3ncü sezon yeni bölümlerinin ne zaman  oynamaya başlayacağını  konuşuyor.

İnternet’ te amatör olarak dizi yayınına başlayan adana  sıfır bir dizisi  son zamanlarda giderek yayılarak azımsanmayacak bir izleyici kitlesine ulaştı. Adana ‘da geçen ve  kötülere karşı  bir savaş başlatan bir grup gencin hikayesini anlatan mafya dizisi. Kurtlar vadisini aratmayacak sahneler günlük yaşam ve argo kelimelerle anlatılmış bir dizi.

Hedef kitlesini  gençlerin oluşturduğu dizi amatörlükten profesyonelliğe  doğru adım atmış durumda. Sosyal video paylaşım sitesine her bölümü yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlenen sıfır bir dizisi  2017 yılında da izleyicileri  kendine bağlamış durumda. Özellikle gençler dizinin yeni  bölümlerini heyecanla bekliyor.

Sıfır Bir Dizisi  Kadrosu 

YÖNETMEN
Kadri Beran TAŞKIN

YÖNETMEN YARDIMCISI
Nazmi Okbaz

SENARİST
?^##

GENEL KOORDİNATÖR
Serdar Avcılar

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ
Ali Yılmaz

KAMERA
Berkin Öztürkcan

KAMERA ASİSTANI
Burak Deniz

PRODÜKSİYON AMİRİ
Doğal Deniz

SANAT YÖNETMENİ
Burçin Ezici

MÜZİK
Esat Bargun
Mert Bargun

KURGU / RENK
Bertan Uçar

SES
Venus Music

RUNNER
Burak Şahin

KUAFÖR
Yüce Erkek Kuaförü

OYUNCULAR
Savaş SATIŞ
Cihangir CEYHAN
Özgür MERİÇ
Burak ŞAFAK

Ouyunculuğunu Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, ve Burak Şafak tarafından  yapılan sıfır bir dizinsi  Kadri Beran Taşkın yönetiyor. Senaristinin hala sır gibi saklandığı sıfır bir dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı hala merak konusu…

Sıfır Bir Dizisi  Oyuncuları  İle  Röportaj 

Etiketler: Sıfır bir dizi, sıfır bir dizi oyuncu kadrosu,sıfır bir 3ncü sezon, 2017 sıfır bir yeni bölümler, yeni bölümler ne zaman, sıfır bir üçüncü sezon izle,sıfır bir dizisi nedir, bir zamanlar adanada

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Yusuf Özcan dedi ki:

    Güzel bir dizi ancak orantısız yayınlıyorlar

Yorum Yaz