Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Bölümleri Ve Puanları

Siverek fakültesi bölümleri
Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Bölümleri Ve Puanları
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bu yıl açılacak olan uygulamalı bilimler fakültesi bölümleri ve puanları bir çok kişi tarafından merakla bekleniyordu.

Daha önce bir çok kez fakültenin açılacağı gündeme gelmişse de ancak bu yıl Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’ın girişimleri ile yaklaşık olarak 300 bin nufusa sahip Siverek ilçesinde bir fakülte faaliyete başlamış oldu.

Siverek Uygulamalı Bilimler fakültesi öncelikle açılan bölümler için öğretim görevlisi alacak daha sonra ise YÖK’e başvurup öğrenci alımına başlayacaktır.

Siverek Uygulamalı Bilimler fakültesi Bölümleri
Lojistik,Uluslararası Ticaret ve Muhasebe ve Finansman bölümleri bulunacaktır.

Siverek Uygulamalı Bilimler fakültesi Puanları

Lojistik,Uluslararası Ticaret ve Muhasebe ve Finansman bölümleri yeni açıldığından henüz bu yıl öğrenci alımı olacağından puanları şimdilik beli olamamkla birlikte ancak bir sonraki sene puanlar netleşecektir.

 

siverek fakültesi bölümleri

siverek fakültesi bölümleri

 

 

Uygulamalı Bilimler fakültesi,siverek  taban puanları,siverek fakültesi bölümleri,Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi,siverek taban puanları,siverek üniversitesi,siverek üniversitesi bölümleri,siverek uygulamalı bilimler fakültesi taban puanları.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz