Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 17 Kasım 2017

Söz Dizisi Hafız Ölüyor Mu?

Söz dizisi 5 nci bölüm fragmanında yayınlanan  bölümde  Ali Haydar ( Hafız) vuruluyor. Herkesin merak ettiği konu  söz dizisi  hafız ölüyor mu ?  Diziden ayrılıyor mu? 

Öncelikle Ali Haydar ( Hafız)  Kimdir ? 

Ali Haydar  ( Hafız) karakterini canlandıran  Mustafa  yıldıran dır. En son  İçerde dizisinde Mestan rolünde  oynayan  oyuncu Söz Dizisi  teklifinden sonra diziye  geçip burada  oynamaya başlamıştır.

Söz dizisi  5 nci bölüm fragmanında  hafız  vuruluyor. Peki bu sahnedeki vurulma sahnesinden sonra  Hafız ölecek mi? Mustafa  yıldıran diziden ayrılıyor mu?

Eşiyle sorunları  olan Hafızın diziden ayrılıp ayrılmayacağını  pazartesi  yayınlanacak söz dizisi  5nci  bölümde  hep birlikte izleyeceğiz.

Tahminlerimize  göre  hafız  ölmeyecek. Daha yeni  başlayan dizide  ön  planda  rol alan  Ali Haydar daha  devam edecek diye  tahmin ediyoruz. Çok acıklı bir sahne olacak  olan  hafızın vurulma sahnesi  söz dizisine  damga vuracak. Ve bizde hafız  vurulma sahnesinden sonra eşi ile arasını düzeltecek.

Söz dizisi  beşinci bölüm fragmanı  ve Ali Haydar ( Hafız ) Vurulma sahnesini  dizinin  web sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

İyi Seyirler  Dileriz.

Söz Dizisi  izleyici yorumları  için buraya  göz atabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz