Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

SUİCİDE SQUAD’IN Mobil Oyun Nasıldır?

SUİCİDE SQUAD’IN MOBİL OYUNU NASILDIR?

Her geçen gün fantastik filmler ve bilimkurgu filmleri kategorisine bir yenisi daha ekleniyor. 2015 ve 2016 yılı bir çok süper kahraman filminin çıktığı yıllar olarak hafızalarımda yerini aldı. Bu sene ise Batman V Superman, DeadPool, gibi filmler izleyici ile buluştu. Bu filmlerden biri olan Suicide Squad 12 Ağustos 2016 tarihinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Ancak biz bu konumuzda bu film ile değil bu filmin mobil oyunuyla ilgileniyoruz. Suicide Squad’ın mobil oyunu nasıldır? Suicide Squad oyunu hakkında her şey yazımızın devamında yer almaktadır.

Fantastik filmler kategorisinde yer alan ve izleyici ile 12 Ağustos günü buluşma planları yapan Suicide Squad bir de mobil oyun çıkardır. Bu oyun filmden daha önce oyunseverler ile buluştu. Oyunun çıkma amacı ise film hakkında biraz bilgi alınmasıdır. Bu oyun ile filme duyulacak ilginin artırılması bekleniyor.

Suicide Squad mobil oyunu Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlarda ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Bu oyundaki kahramanlar filmdekine oranla daha kısıtlı sayıda. Mobil oyunda toplamda 3 karakter bulunuyor. Bu karakterleri ise filmin ana kahramanları oluşturuyor.

Oyunda bulunan karakterler ise; Suicide Squad filminde Deadshot karakterini canlandıran Will Smith, El Diablo rolüyle izleyici karşısına geçecek olan Jay Hernandez ve filmde Harley Quinn rolüyle izleyeceğimiz Margot Robbie oyunun 3 karakterini oluşturuyor.

Suicide Squad oyunu ile amaçlanan şey: Filmin çıkmasına haftalar kala oyunun çıkarılması ve film hakkında insanlara bazı bilgiler verilmesi. Verilen bu bilgiler doğrultusunda filmin oyun aracılığı ile daha çekici hale getirilerek izleyecek kişi sayısını artırmak bir diğer amaçtır. Aynı zamanda bu oyun ile elde edilecek gelir filmden elde edilecek gelir ile birleşince yapılan kar daha da artacaktır. Bu filmin yapımcıları çok doğru bir adım atarak ilgiyi daha da artırıyorlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Betty dedi ki:

    seriously dier sgt ca.ktkn.aiu lalu tepi dier pun tgamam jap..ngan kulit putih gebu dier..lum tgk real lagi

Yorum Yaz