Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

Sutyen nasıl seçilir? Sutyen yanlış seçilirse zararları var

Sutyen nasıl seçilir? Yanlış sutyen seçiminin ciddi zararları var

Kadınlar da yanlış sutyen seçiminden doğan birçok hastalık vardır bundan dolayı doğru sutyen seçimi önemlidir.

Sütyen seçimi

Geçmeyen sırt ağrıları vede göğüslerinizde ki şekil bozukluğu gibi benzer şikayetleriniz var ise bu şikayetleriniz yanlış sutyen seçimlerinizden dolayı olabilir.
Aslında bir kadının kusursuz güzelliği tabbi ki iç çamaşırı ile başlar aslında. Doğru seçilmemiş olan bir iç çamaşırı ise istediğiniz kadar tarz ve şık görünün sizi hiç olmadık bir şekilde rezil edebilir vede canınızı sıkabilir.
Bununla beraber yarattığı sağlık problemleri açısından  yanlış çamaşır seçimi yüzünden sıkıntılar yaşamak istemezsiniz herhalde değil mi?

Kadınlar Sutyen seçerken şu detaylara dikkat etmelidir. Kadınlar aşağıdaki gibi sorunlar yaşıyor iseler demek ki doğru sutyen seçimi yapmamışlardır.

• Eğer Eğilip kalktığınızda göğüsleriniz sutyeninizden dışarı çıkıyorsa,

•Eğer  Göğsünüz sutyenin içine tam yerleşmemişse,

•Eğer  Çamaşırınızın ön ve arkası aynı hizada değilse,

• Eğer Sutyeninizin arkası yukarı doğru çıkmışsa,

• Eğer  Göğüs kafesinizi sıkıştırıyor ve baskı yapıyor ise,

•Eğer   Potluk yaparak kötü bir görüntüye sebep oluyorsa demek ki sutyeninizi yanlış seçmişsinizdir.

Bunların ise tam tersi bir şekilde sutyeniniz göğsünüzün bedenine uygun olmalıdır. Bunun yanında bilmeniz gerekir ki Sutyeninizin sırt uzunluğu ve göğüs uzunluğu farklılık göstermektedir. Vede sutyen bedenleri buna göre de değişkenlik göstermektedir. Siz kadınlar  da bu değişkenliği göz önünde bulundurarak sutyen alacağınız zaman dikkat etmeli ve en azından kıyafetinizin üzerinden denemelisiniz.

Aslında kıyafetinizi tamamlayan ve kusursuz bir görünüm kazanmasını sağlayan şey ise iç çamaşırlarınızdır. Bu nedenle de doğru sutyen seçimi hem sağlığınız için hem de görünümünüz açısından oldukça önemlidir. Bu hususta dikkat etmenizi temmeni ederiz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz