Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Aralık 2017

Turkcell 2016 Bayilik Başvurusu ve Şartları

Turkcell bayilik başvurusu

Ülkemizde çok  uzun yıllar boyunca Türkiye’nin önemli bir kitlesine cep telefonu kullanıcılarına önemli hizmet veren Turkcell operatörü bayilik sistemleri ile faaliyet alanlarını arttırmayı hedefliyor.

Gerek kalitesi gerek sağlamış olduğu çeşitli kampanyalar ve kolaylıklar bazında  ülkemizde bulunan Pazar payını her daim yüksek tutmayı her zaman başarmaktadır. Turkcell yapmış olduğu yüksek yatırımlar ile her zaman kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlayan Türkcell ülkemizde vermiş olduğu bayilikleri ile de tüm ortaklarını sevindirmektedir.  Tüm bu saydığımız sebeplerden  ötürü pek çok kimse türksel şirketinin bayisi olmak için oldukça çaba harcamaktadır. Yazımızın devamında  ise Turkcell Bayilik Şartları ve gerekli olan işlem basamaklarını sizlerle paylaşacağız

Turkcell  cep telefonu operatörü ülkemizde  ilk firma olarak  köklü ve çok büyük bir firmadır. Turkcell kurumsallaşmasını tamamlayarak hizmetlerini daha çok müşterisine güvenilir ve kaliteli bir şeklide ulaştırmayı hedeflemesi ve de bu doğrultuda bayilikler vermesi de büyümesini daha da çok hızlandırmaktadır. Turkcell bayilik konusunda ise girişimcileri biraz uğraştrmaktadır çünkü bayilik konusunda hassas bir firmadır. Turkcell Bayilik Şartları ise ülkemizde oldukça hassas bir şekilde ele alındığı için türksel bayisi olma fırsatı yakalayan girişimciler ise çok doğal olarak başarılı ve azimli kişiler oluyor genelde. 2016 Turkcell bayilik almak için başvuran şahısların yıllık olarak satış rakamlarını ve de performanslarını da izleyerek onları bir şekilde daha çok çalışmaya sevk ediyor. Bu sevk etmede  beraberinde başarıyı ve de bol kazancı bayilere getiriyor. Turkcell şirketinden bayilik almak isteyen girişimcilerin başlangıçta akılarına bayi almak için ne kadar bir bütçe gerekiyor sorusu gelmektedir. Bunun için ise gerçekten net bir ücret söylemek  oldukça zordur. Çünkü açacağımız  iş yerinin yerine ve de büyüklüğüne göre maliyetimiz değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle de yapmamız gereken Turkcell yetkilileri ile bayilik almak hakkında iletişime geçmenizi öneriyorum çünkü böylelikle daha sağlıklı bilgiler edineceksiniz dir.

2016 Turkcell Bayilik Şartlarının başlıca lanı ilk önce bir cep telefonu aksesuar dükkanı açmaktır. Böylelikle ilgili dükkanın açılmasını takiben de Turkcell firması bayi adaylarına bir kod verir ve bu kod üzerinden de 1 yıllık performansı izlenmektedir.  Performansı oluşturan etmenler ise hat ve diğer ürünlerin satışı  miktarları baz alınmaktadır. Yapılan incelemeler yani takip sonrasında eğer ki performansınız başarılı bulunursa Turkcell Bayiliği almaya hak kazanırsınız.

Turkcell Bayilik Bilgileri aşağıdadır

Telefonu 444 0 532 – 444 0 535

E-posta ile iletişim için :corporatecommunications@turkcell.com.tr

Turkcell bayisi alan herkese buradan hayırlı olsun…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz