Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

Twitter’da hesap doğrulatmak nasıl yapılır? Twitter account how to confirm?

Twitter’da ünlüler ve bazı tanınmış kişilerin hesaplarında sağ üstte bulunan  verified account yazısı ve amblemini görüyoruz bu hesaplarının onaylandığı anlamına gelmektedir. Bu amblem ve yazı kişilerin twitter yetkililerine yaptıkları talep ve doğrulama sonucu verilen bir haktır.

Türk sanatçılar genelikle bu hak talebi ve doğrulama talebini yapmıyorlar bu nedenle pek çok taklit hesap twitter da mevcut..

“Peki twitter’da doğrulama talebini nasıl yapabilirim?” diyenler için sorunun cevabı  aşağıdaki twitter in yardım sayfasında yer almaktadır.

https://support.twitter.com/articles/20169568-onaylanms-hesaplar-hakknda-sss

Eyer hesabınızı doğrulatmak istiyorsanız yukarıdaki bağlantıda yer alan bilgileri iyice okumalı ve koşulları birebir yerine getiriyor olmalısınız ki hesabınız doğrulansın.

Eğer sıradan bir Twitter kullanıcısıysanız fazla takip edilmiyor iseniz ve siz fazla aranmıyor iseniz fazla heveslenmeyin Twitter şimdilik sadece çok aranan kişilere onaylı hesap hakkı tanımaktadır bilginize.

Ne tür hesaplar onaylanır?

Kullanıcıların aradıkları kişileri rahatlıkla bulmalarını kolaylaştırmak için Twitter düzenli aralıklarla hesapları onaylıyor. Sinema,müzik , moda, yönetim, din, gazetecilik,politika, medya, spor, iş dünyası ve diğer temel ilgi alanlarında çok aranan kullanıcılara odaklanmış durumdadır twitter. Onaylama şartı sürekli olarak güncellemektedir. Onaylamanın ise takipçi ya da Tweet sayısını etkileyen bir faktör değildir.

Normal kullanıcılarımızdan gelen onaylama isteklerini kabul etmiylar. Yukarıdaki kategorilerden birine giriyorsanız ve Twitter hesabınız onay için belirtilen niteliklere uygunsa, ilerleyen dönemlerde sizi de değerlendireceklerdir.

twitter  hesabınızı doğrulatmak,twitter  hesabınızı doğrulatmak nasıl,twitter  hesap doğrulatmak nasıl,twitter  hesap doğrulatmak ,twitter  hesap doğrulatmak nasıl olur,twitter  hesap doğrulatmak nasıl yapılır,twitter, twitter hesap

Twitter account how to confirm, twitter verified account,
 ,

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz