Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Weather Channel Hava Durumu Uygulaması Hakkında

Weather Channel uygulaması özel bir hava durumu uygulamasıdır ancak bu uygulamanın diğer normal hava durumu uygulamalarından belirleyici ve önemli farkları vardır.

Öncelikle Weather Channel uygulaması sadece şimdilik Samsung‘un bazı modelerinde mevcuttur bu modeller şöyle; Galaxy S7 Edge Plus, Galaxy Note 5  ve Galaxy S6 Edge modellerinden birine sahipseniz, Weather Channel uygulamasının size özel güncel yeniliklerinden faydalanabilirsiniz.

the-weather-channel_2_759x427

Mobil platformların önemli hava durumu uygulamalarından olan Weather Channel, sadece Samsung firmasının bazı akıllı telefonları için güncellendi ve de bazı yeni özellikler sunmaya başladı.

 

Bu yenilikler sadece Galaxy S7 Edge Plus,Galaxy Note 5   ve  Galaxy S6 Edge modelleri için geçerlidir. Bazı modelerde özellikle de kavisli ekran kenarı için geliştirilmiş. Mesela günlük yada saatlik tahminler ve ilgili bazı videoların kısayollarının yan kenara yerleştirilmesi, gerçek zamanlı hava değişim uygulaması kenar kısımdan veriliyor, polen alarmı kenar kısma alınması da bu özellikler arasındadır.

Olası hava değişimi durumunda kullanıcının  daha erken yola çıkması gerektiğini de belirten akıllı alarm  özelliğine de sahiptir mevcut hava durumuna göre de değişen arka plan resimleri de tüm modeller için geçerlidir. Weather Channel Uygulaması önümüzdeki aylarda diğer modeller için  tabletler,Samsung televizyonları ve Gear S2 akıllı saat için de güncellenecektir. Hava durumu uygulması olan Weather Channel uygulaması için Samsung Galaxy Apps mağazasını ziyaret etmek gerekmektedir. Uygulamayı kullanıyorsanız yorumlarınızı alabiliriz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz