Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 16 Kasım 2017

Whatsapp Hikayeler Stories Özelliği Nasıl Kullanılır ?

whatsapp-hikayeler-stories-ozelligi

Whatsapp Hikayeler ( Stories) Özelliği 2017

Whatapp  24 Şubatta  kuruluşunun 8 nci  yılını kutlayacak ve  yıl  dönümüne  yepyeni özellikler ile giriyor . Whatasapp yeni  güncellemesi  ile Hikayeler bölümünü  kullanıma  açıyor . İnstagram, snapchat’ tan sonra whatsapp’ ta hikayeler  bölümü açıyor.

Whatsapp’ taki  hikayeler bölümü  yeni güncellemeden sonra açılacak ve  basit  bir şekilde  hikayeler eklenebilecek

Hikayeler  bölümü  aktif olduktan sonra  whatsapp’ta   resimler videolar,  bumerang  videolar  paylaşılabilecek. Bu paylaşımları whatsapp’ ta ekli olan arkadaşlarınız sadece 24 saat  görebilecek. Sonra  yayından  otomatik kalkacak .

Whatsapp nasıl para kazanıyor diye soran kullanıcılar artık sorularının  cevaplarını alıyor gibi. Bir dönemler App store üzerinden ücretli dağıtılan whatsapp facebook bünyesine geçtikten sonra ücretsiz sunuldu. Şu anda  1.2 milyar kullanıcısı olan whatsapp hikayeler özelliği  ile 1.2 milyar kullanıcıya  reklam gösterimi  yapabilecek durumda görünüyor.

Gizlilik Ayarları 

Whatsapp hikayeleri paylaşırken whatsapp listenizde olan kişileri filirtleyebilecek sadece hikayeleriniz sizin belirlediğiniz kişilere  gösterebileceksiniz

Güncelleme  bazı ülkelerde geldi. Çok yakın zamanda  whatsapp hikayeler bölümü aktif olacaktır.

Güncelleme : 24.02.2017 

Beklenen whatsapp  güncellemesi  whatsapp bildirimler özelliği  Türkiye’ deki  kullanıcılara  bu gece sunultu. Artık whatsapp uygulamasına  eklenen  durum  bölümünde hikayelerinizi  paylaşabileceksiniz.

whatsapp-durum-kikaye-stories

Whatsapp Durum

Whatsapp hikayeler özelliğini aktif etmek için whatsapp son sürüme güncellemeniz gerekmektedir. Whatsapp son sürüm  güncellemesi yapmak istiyorsanız android için buradan ios için buradan  windows phone için  buradan güncellemenizi  yapabilirsiniz.

Whatsapp  durumum  kısmında  oluşturacağınız  hikayelerle ister belirlediğiniz kişilere ,  isterseniz de  gizlilik  ayarlarından sadece  hikayelerinizi  göstermek istediğiniz kişilere sunabilirsiniz. 24 saat sonra  otomatik olarak silinecektir.

Google Anahtar Kelimeler: Whatsapp stories ,  whatsapp hikayeler, ne zaman  kullanılacak, whatsapp  hikayeler hangi modellerde kullanılır, whatsapp durum nasıl açılır, whatsapp hikayeler nereden ayarlanır,whatsapp hikaye özelliği nedir, detayları nelerdir, whatsapp stories hangi sürümde var,son whatsapp güncellemesi, whatsapp stories ( hikayeler) hangi cihazlarda kullanılamaz, whatasapp hikaye paylaşma

#whatsapp #whatsapp stories #whatsapp hikayeler # whatsapp hikaye

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz