Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 15 Aralık 2017

Whatsapp masaüstü programı indir

Whatsapp uygulamasını sürekli mobil  üzerinde kullanmaktan sıkıldıysanız, artık whatsapp masaüstü için geliştirilen yerleşik uygulama seçeneği ile masaüstü bilgisayarınızdan whatsapp’a rahatlıkla girebilirsiniz.
 unnamed

Dünyada büyük ilgi duyan whatsapp, kullanıcı sayısı olatakta bir milyarı geride bırakmış durumda, WhatsApp uygulaması için en fazla talep edilen konu ise bir masaüstü sürümüydü artık bu gerçek oldu.

 

Sadece windows ve OS X platformları için geliştirilmiş olan WhatsApp uygulaması artık web tarayıcısına olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor ve kullanıcılatına masaüstünden erişim imkanı sunuyor. Bunu için sadece gerekli barkodu telefonunuza okutuyoruz ve tüm mesajlarımız senkronize ediliyor daha sonra masaüstü uygulamasına aktarılıyor. Mobil cihazımızda  WhatsApp uygulaması açık ve de bağlı olduğu müddetçe, whatsapp masaüstü uygulamasını kullanabiliri.

images

Metin mesajı, ses kaydı, video, fotoğraf gibi içerikleri gönderebileceğimiz uygulamada, sesli görüşme imkanı  biz kullanıcılara sunulmamıştır. Ayrıca bildirim uyarılarını da masaüstünden alabiliyoruz.Ancak bağımsız bir masaüstü uygulaması, WhatsApp uygulaması için hiç bir zaman mümkün olmayacak gibi görünüyor.

 

Daha önce bir kaç farklı programla bilgisayatımızızı tablet moduna geçirip whatsapp uygulamasını bilgisayarda kulallanabiliyorduk ancak hem sağlıklı oşmuyor hemde başka bir program üzerinden olduğu için bilgisayarı kasıyordu ancak şimdi o tür programlara gerek kalmadan masaüstü whatsapp programını indirip kullanabiliriz.

Masaüstü WhatsApp uygulaması ise en az Windows 8 ve de OS X 10.9 sürümleri gerektirmektedit daha alt modelleri desteklemedecektir.

 

Platformlar için indirme adresi buradadır

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz