Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

booyah apk dowlanload, WhatsApp’ta görüntülü konuşma yapmak

WhatsApp’ta görüntülü konuşma artık mümkün. Booyah uygulamayla WhatsApp kişileriyle görüntülü konuşma artık yapılabilecek.
booyah apk download
booyah apk indirmek için tıklayın.

boyah

Popüler olan WhatsApp’tan görüntülü konuşma yapmak artık gerçek oldu. Akıllı telefonların vazgeçilmezi olan WhatsApp, konuşma, mesajlaşma  ve veri alışverişi sağlanıyor. Şimdi de WhatsApp üzerinden görüntülü konuşmak artık mümkün olacak. tabi bunun içi telefonunuza bir uygulama yüklemek gerekmektedir. Booyah uygulamasıyla WhatsApp kullanıcıları telefon rehberindeki kişilerle görüntülü konuşabilecek.

Booyah uygulaması Play Store yardımıyla rahatlıkla indirilebiliyor. Fakat görüntülü konuşmanın yapılabilmesi

için malesef iki kullanıcının da Booyah uygulamasına  sahip olması gerekmektedir.

WHATSAPP’TAN GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA NASIL YAPILIR?

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonrasırasıyla ‘Start Now’ yazılı butona tıklayın, üst kısım yer alan Add Friends to This Chart,  sonra ise Share With sekmesinde açılan WhatsApp butonuna basın. Hangi arkadaşınızla konuşmak istiyor iseniz seçtikten sonra link gönderiniz.  Karşı tarafta uygulamayı indirmemiş ise bu link üzerinden direkt olarak uygulamanın indirme bağlantısına yönlendirileceksiniz. İOS, ve de Android uygulamalarda kullanılabilecek bu programla HD kalitesinde de görüntülü görüşme yapılabilecek.

 whatsapp whatsapp görüntülü whatsapp görüntülü arama whatsapp görüntülü görüşme whatsapp görüntülü konuş whatsapp özeliği whatsapp ta bir ilk whatsapp ta yenilik whatsapp uygulaması whatsapp yenilik Booyah uygulamasıX Booyah uygulaması indir Booyah uygulaması yükle Booyah uygulaması nassıl Booyah uygulamasını indirme yöntemi Booyah apk indir Booyah apkX Booyah apk dowland Booyah uygulaması apk indir.

booyah apk download , booyah apk indir ,booyah play store,BOOYAH APK DOWLOAND, BOOYAH APK,booyah indir,booyah,booyah apk, booyah buton apk

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz