Davetsiz Hayat'a hoşgeldiniz, 18 Kasım 2017

WordPress Sorunları ve Ücretsiz Hosting

WordPress Sorunları ve Ücretsiz Hosting

 

İşe wordpress i anlatmak ve çözmekle başlayalım wordpress, web site ile uğraşan kişiler için bir dönüm noktası oldu wordpress web site ile uğraşan herkes için çok süper kolaylıklar sağlamıştır bu kolaylıklar nelerdir peki ?

Örnek vermek gerekirse basit ara yüzde hemen yazı yazma yorumlara bakma görüntü yükleme admin panelinden kolay giriş bir çok eklenti ile daha güzel eklentiler ile sitenizi gelen ziyaretçilere daha güzel ve kullanışlı kılar ayrıca wordpress te seo optimizizasyonu daha basittir ve seo açısından çok önemli ayarlar yapılabilmektedir.

WordPress Web site sahipleri için dönüm noktası olmuş ve site sahiplerine sitelerini yönetmeleri için bir çok ayrıcalık tanımakla beraber çok etkili seo çalışmaları içinde fırsat vermiştir.

WordPress ayrıca tema içinde önümüzde bir çok ücretsiz tema ile beraber ücretli temada kullanmak için fırsatlar sunmuştur.

 

Hosting nedir ne işe yarar hosting bir barınma yeridir sitenizin dosyalarının barındırıldığı bir depolama birimidir.

Bu deplama ve okuma birimi özellikelerine göre fiyatları değişmektedir ve depolama alanı ve sunduğu ekstra özelliklere göre de ücret tarifesi değişmektedir.

Hosting hazırladığınız web sayfalarımızı yüklemek için bildiğimi gibi bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için  de konfigüre edilmiş sunucularda sizin için ayrılan depolama alanına hosting denir. Hosting hizmeti ise bilgisayarlardan  da daha güçlü olan sunucu olarak tanımaldığımız  makinalar üzerinden sağlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz